Nyák relék, dugaszrelék
Tianbo Electronics TR5V-M-24VDC-S-Z Nyák relé 24 V/DC 2 A 1 váltó 1 db
Gyártó: Tianbo Electronics
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Tianbo Electronics TR5V-M-24VDC-S-Z Nyák relé 24 V/DC 2 A 1 váltó 1 db
Termékazonosító: 870204
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 625 Ft/db)
625 Ft
| Gyártói szám | TR5V-M-24VDC-S-Z |
|---|---|
| Névleges feszültség tekercs | 24 V/DC |
| Megszólalási feszültség (max.) | 31.2 V/DC |
| Vezérlés | monostabil, 1 tekercs |
| Érintkező típus | 1 váltó |
| Érintkezőanyag | Ezüst ötvözet |
| Kapcsolási feszültség (max.) | 60 V/DC |
| Kapcsolási feszültség (max.) | 120 V/AC |
| Max. kapcsolási áram | 2 A |
| Kapcsolási teljesítmény (max.) | 48 W |
| Kapcsolási teljesítmény (max.) | 240 VA |
| Csatlakozó | Forrcsúcsok |
| Hőmérséklet (min.) | -30 °C |
| Hőmérséklet (max.) | +85 °C |
| Hossz | 12.4 mm |
| Szélesség | 7.4 mm |
| Magasság | 10 mm |
| Méret | (H x Sz x Ma) 12.4 x 7.4 x 10 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Termék típus | Nyák relé |
| Termékazonosító | 870204 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Tianbo Electronics |
| Cikkszám | 629486 |
| Súly | 2 g |
| Vonalkód | 2050001760647 |
Nyák relék és dugaszrelék széles választékával segítjük elektromos berendezéseinek hatékony működését. Renowned márkák, mint a Zettler Electronics, Finder, Omron, Tianbo Electronics és GoodSky termékei garantálják a megbízhatóságot és a kiváló minőséget. Válasszon a különböző feszültségek, áramkörök és kapcsolási módok közül, hogy megtalálja a tökéletes relét igényeinek megfelelően.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.