Nyák relék, dugaszrelék
Tianbo Electronics HJQ-22F-2Z -220/240VAC Dugaszrelé 230 V/AC 7 A 2 váltó 1 db
Gyártó: Tianbo Electronics
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Tianbo Electronics HJQ-22F-2Z -220/240VAC Dugaszrelé 230 V/AC 7 A 2 váltó 1 db
Termékazonosító: 851433
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 690 Ft/db)
2 690 Ft
| Gyártói szám | HJQ-22F-2Z -220/240VAC |
|---|---|
| Névleges feszültség tekercs | 230 V/AC |
| Vezérlés | monostabil, 1 tekercs |
| R<sub>(tekercs)</sub> | 14400 Ω |
| Tekercs teljesítmény | 1.2 VA |
| Érintkező típus | 2 váltó |
| Érintkezőanyag | Ezüst ötvözet |
| Kapcsolási feszültség (max.) | 30 V/DC |
| Kapcsolási feszültség (max.) | 240 V/AC |
| Max. kapcsolási áram | 7 A |
| Kapcsolási teljesítmény (max.) | 1680 VA |
| Kapcsolási teljesítmény (max.) | 210 W |
| Csatlakozó | 2,5 mm-es laposérintkezős dugó |
| Megszólalási idő | 25 ms |
| Hanyatlási idő | 25 ms |
| Hőmérséklet (min.) | -40 °C |
| Hőmérséklet (max.) | +70 °C |
| Hossz | 28 mm |
| Szélesség | 21.5 mm |
| Magasság | 41.2 mm |
| Méret | (H x Sz x Ma) 28 x 21.5 x 41.2 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Termék típus | Dugaszrelé |
| Termékazonosító | 851433 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Tianbo Electronics |
| Cikkszám | 1366536 |
| Súly | 30.26 g |
| Vonalkód | 2050005747569 |
Nyák relék és dugaszrelék széles választékával segítjük elektromos berendezéseinek hatékony működését. Renowned márkák, mint a Zettler Electronics, Finder, Omron, Tianbo Electronics és GoodSky termékei garantálják a megbízhatóságot és a kiváló minőséget. Válasszon a különböző feszültségek, áramkörök és kapcsolási módok közül, hogy megtalálja a tökéletes relét igényeinek megfelelően.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.