Öntapadó fűtőszálas fűtőfólia 200x100mm, 24V, 20W
Gyártó: Thermo
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Öntapadó fűtőfóliaPoliészter fűtőfólia öntapadó hátoldallal, hasadás- és átütésbiztos kivitelben, univerzális felhasználási területre. Például felületek, készülékek, készülékházak, áramkörök, akváriumok vagy akár különféle folyadékok fagytól...
Termékazonosító: 6681
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 9 690 Ft/db)
9 690 Ft
Poliészter fűtőfólia öntapadó hátoldallal, hasadás- és átütésbiztos kivitelben, univerzális felhasználási területre. Például felületek, készülékek, készülékházak, áramkörök, akváriumok vagy akár különféle folyadékok fagytól való védelmére szolgál. Nagyfokú biztonság és minőség. Szigetelt csatlakozókábellel.
Műszaki adatok:
Anyag: Poliészter · Anyagvastagság: 0.4 mm · Csatlakozó: Kábel, nyílt véggel · Csatlakozóvezeték hossza: 25 cm · Felületi hőmérséklet: 70 °C · Fűtőelem típus: Fűtőfólia · Méret, hossz: 200 mm · Méret, szélesség: 100 mm · Teljesítmény: 20 W · További műszaki adatok: Kábeltípus: 2 x 0,75 mm² · Magasság a csatlakozásnál: 5 mm · Védelmi típus: IPX4 · Építőelem jellemzők: Öntapadó · Üzemi feszültség: 24 V/DC,24 V/AC
Figyelem:
A megadott felületi hőmérséklet egy középértéknek felel meg 20°C-os (45% r.F) környezeti hőmérsékletnél légáramlás mentes környezetben. Az elérni kívánt fűtési hőmérséklet erőteljesen függ a külső behatásoktól, mint pl. az alap meglététől és típusától, a hőszigeteléstől, környezeti hőmérséklettől, légáramlástól, légnedvességtől, üzemi feszültségtől és a toleranciától.
| Jellemzők | Öntapadó |
|---|---|
| Üzemi feszültség | 24 V/DC |
| Üzemi feszültség | 24 V/AC |
| Teljesítmény | 20 W |
| Anyag | Poliészter |
| Anyagvastagság | 0.4 mm |
| Csatlakozó | Kábel, nyílt véggel |
| Vezetékhossz | 25 cm |
| Védelmi típus | IPX4 |
| Felületi hőmérséklet | 70 °C |
| Hossz | 200 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| Méret | (H x Sz) 200 mm x 100 mm |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Fűtőfólia |
| Termékazonosító | 6681 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Thermo |
| Cikkszám | 189257 |
| Súly | 18 g |
| Vonalkód | 4016138416855 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.