Öntapadó fűtőszálas fűtőfólia 330 x 230mm, 12 V, 15W
Gyártó: Thermo
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Öntapadó fűtőfóliaPoliészter fűtőfólia, öntapadó hátlappal, hasadás- és átütésbiztos kivitelben, univerzális felhasználási területre. Például felületek, készülékek, készülékházak, áramkörök, akváriumok vagy akár különféle folyadékok fagytól v...
Termékazonosító: 6676
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 14 990 Ft/db)
14 990 Ft
Poliészter fűtőfólia, öntapadó hátlappal, hasadás- és átütésbiztos kivitelben, univerzális felhasználási területre. Például felületek, készülékek, készülékházak, áramkörök, akváriumok vagy akár különféle folyadékok fagytól való védelmére szolgál. Nagyfokú biztonság és minőség. Szigetelt csatlakozókábellel.
Műszaki adatok:
Anyag: Poliészter · Anyagvastagság: 0.4 mm · Csatlakozó: Kábel, nyílt véggel · Csatlakozóvezeték hossza: 40 cm · Felületi hőmérséklet: 35 °C · Fűtőelem típus: Fűtőfólia · Méret, hossz: 330 mm · Méret, szélesség: 230 mm · Teljesítmény: 15 W · További műszaki adatok: Kábeltípus: 2 x 0,75 mm² · Magasság a csatlakozónál: 5 mm · Védelmi típus: IPX4 · Építőelem jellemzők: Öntapadó · Üzemi feszültség: 12 V/DC,12 V/AC
Figyelem:
A megadott felületi hőmérséklet egy középértéknek felel meg 20°C-os (45% r.F) környezeti hőmérsékletnél légáramlás mentes környezetben. Az elérni kívánt fűtési hőmérséklet erőteljesen függ a külső behatásoktól, mint pl. az alap meglététől és típusától, a hőszigeteléstől, környezeti hőmérséklettől, légáramlástól, légnedvességtől, üzemi feszültségtől és a toleranciától.
| Jellemzők | Öntapadó |
|---|---|
| Üzemi feszültség | 12 V/DC |
| Üzemi feszültség | 12 V/AC |
| Teljesítmény | 15 W |
| Anyag | Poliészter |
| Anyagvastagság | 0.4 mm |
| Csatlakozó | Kábel, nyílt véggel |
| Vezetékhossz | 40 cm |
| Védelmi típus | IPX4 |
| Felületi hőmérséklet | 35 °C |
| Hossz | 330 mm |
| Szélesség | 230 mm |
| Méret | (H x Sz) 330 mm x 230 mm |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Fűtőfólia |
| Termékazonosító | 6676 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Thermo |
| Cikkszám | 189230 |
| Súly | 47 g |
| Vonalkód | 4016138416831 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.