Öntapadó fűtőszálas fűtőfólia (Ø) 90 mm, 12V, 15W
Gyártó: Thermo
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Öntapadó fűtőfóliaPoliészter fűtőfólia, öntapadó hátlappal, hasadás- és átütésbiztos kivitelben, univerzális felhasználási területre. Például felületek, készülékek, készülékházak, áramkörök, akváriumok vagy akár különféle folyadékok fagytól v...
Termékazonosító: 6653
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 7 590 Ft/db)
7 590 Ft
Poliészter fűtőfólia, öntapadó hátlappal, hasadás- és átütésbiztos kivitelben, univerzális felhasználási területre. Például felületek, készülékek, készülékházak, áramkörök, akváriumok vagy akár különféle folyadékok fagytól való védelmére szolgál. Nagyfokú biztonság és minőség. Szigetelt csatlakozókábellel.
Műszaki adatok:
Anyag: Poliészter · Csatlakozó: Kábel, nyílt véggel · Csatlakozóvezeték hossza: 25 cm · Felületi hőmérséklet: 95 °C · Fűtőelem típus: Fűtőfólia · Teljesítmény: 15 W · További műszaki adatok: Kábeltípus: 2 x 0,75 mm², szigetelt · Védelmi típus: IPX4 · Átmérő: 90 mm · Építőelem jellemzők: Öntapadó · Üzemi feszültség: 12 V/DC,12 V/AC
Figyelem:
A megadott felületi hőmérséklet egy középértéknek felel meg 20°C-os (45% r.F) környezeti hőmérsékletnél légáramlás mentes környezetben. Az elérni kívánt fűtési hőmérséklet erőteljesen függ a külső behatásoktól, mint pl. az alap meglététől és típusától, a hőszigeteléstől, környezeti hőmérséklettől, légáramlástól, légnedvességtől, üzemi feszültségtől és a toleranciától.
| Jellemzők | Öntapadó |
|---|---|
| Üzemi feszültség | 12 V/DC |
| Üzemi feszültség | 12 V/AC |
| Teljesítmény | 15 W |
| Anyag | Poliészter |
| Csatlakozó | Kábel, nyílt véggel |
| Vezetékhossz | 25 cm |
| Védelmi típus | IPX4 |
| Felületi hőmérséklet | 95 °C |
| Átmérő | 90 mm |
| Méret | (Ø) 90 mm |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Fűtőfólia |
| Termékazonosító | 6653 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Thermo |
| Cikkszám | 189177 |
| Súly | 9 g |
| Vonalkód | 4016138416794 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.