Fűtőszálas fűtőfólia 100x65mm/pár, 12V, 12W
Gyártó: Thermo
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Külső tükörfűtés személyautókhozIdeális visszapillantó tükör fűtéséreMéret 100 x 65 mm2 darabos készletUtólag felszerelhető öntapadós személygépkocsi külső tükörfűtés. Számos személygépkocsi típushoz alkalmas. Más területen is...
Termékazonosító: 6649
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 10 990 Ft/db)
10 990 Ft
Ideális visszapillantó tükör fűtésére
Méret 100 x 65 mm
2 darabos készlet
Utólag felszerelhető öntapadós személygépkocsi külső tükörfűtés. Számos személygépkocsi típushoz alkalmas. Más területen is alkalmazható (ha pl. felületeket, készülékeket, készülékházakat, stb. szeretnék a mínusz hőmérséklettől megóvni). Masszív ragasztószalag, nem válik le. Minden irányban elforgatható, csak ne törje meg.
Műszaki adatok:
Anyag: Poliészter · Anyagvastagság: 0.4 mm · Csatlakozó: Kábel, nyílt véggel · Csatlakozóvezeték hossza: 25 cm · Felületi hőmérséklet: 100 °C · Fűtőelem típus: Felületfűtő tgk. külső tükörhöz · Méret, hossz: 100 mm · Méret, szélesség: 65 mm · Teljesítmény: 12 W · További műszaki adatok: Kábeltípus: 2 x 0,75 mm², szigetelt · Védelmi típus: IPX4 · Építőelem jellemzők: Öntapadó · Üzemi feszültség: 12 V/DC,12 V/AC
Szállítás tartalma:
Párban szállítjuk.
Figyelem:
A megadott felületi hőmérséklet egy középértéknek felel meg 20°C-os (45% r.F) környezeti hőmérsékletnél légáramlás mentes környezetben. Az elérni kívánt fűtési hőmérséklet erőteljesen függ a külső behatásoktól, mint pl. az alap meglététől és típusától, a hőszigeteléstől, környezeti hőmérséklettől, légáramlástól, légnedvességtől, üzemi feszültségtől és a toleranciától.
| Jellemzők | Öntapadó |
|---|---|
| Üzemi feszültség | 12 V/DC |
| Üzemi feszültség | 12 V/AC |
| Teljesítmény | 12 W |
| Anyag | Poliészter |
| Anyagvastagság | 0.4 mm |
| Csatlakozó | Kábel, nyílt véggel |
| Vezetékhossz | 25 cm |
| Védelmi típus | IPX4 |
| Felületi hőmérséklet | 100 °C |
| Hossz | 100 mm |
| Szélesség | 65 mm |
| Méret | (H x Sz) 100 mm x 65 mm |
| RoHS konform | Igen |
| Vastagság | 0,2 - 0,5 mm |
| Termék típus | Felületfűtő tgk. külső tükörhöz |
| Termékazonosító | 6649 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Thermo |
| Cikkszám | 189149 |
| Súly | 29 g |
| Vonalkód | 4016138008951 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.