Theben 260030 Dugalj időkapcsoló óra Analóg Napi program 3500 W IP20
Gyártó: Theben
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Analóg konnektoros időkapcsoló óra 3500 W IP20, Theben 260030Analóg konnektoros időkapcsoló óra 3500 W IP20, Theben 260030Kompakt időprogram csatlakozó15 perces időközönként programozható nappali programKézi kapcsoló az áramkö...
Termékazonosító: 807729
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 8 890 Ft/db)
8 890 Ft
Analóg konnektoros időkapcsoló óra 3500 W IP20, Theben 260030
Kompakt időprogram csatlakozó15 perces időközönként programozható nappali program
Kézi kapcsoló az áramkör előválasztásához
Kompakt időprogram csatlakozó fehér a Theben márkától. A nappali program 96 szegmensből 15 perces időközönként programozható. A dugaszoló időkapcsoló kézi kapcsolóval rendelkezik a kapcsolási előválasztáshoz. Az időzítő kapcsolási teljesítménye 3500 W.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok:
Alkalmazás helye: Beltér · Gyártói szín: Fehér · Időkapcsoló óra típus: Analóg · Kapcsolási ciklus: Napi program · Kapcsolási teljesítmény (max.): 3500 W · Kapcsolóprogramok száma: 1 · Legrövidebb kapcsolási idő: 15 perc · Nyári-/Téli időátállás: manuell (manuális) · Védelmi típus: IP20 · Üzemi feszültség: 230 V/AC
| Típus | Analóg |
|---|---|
| Kapcsolási ciklus | Napi program |
| Alkalmazási terület | Beltér |
| Védelmi típus | IP20 |
| Kapcsolási teljesítmény (max.) | 3500 W |
| Kapcsolóprogramok száma | 1 |
| Üzemi feszültség | 230 V/AC |
| Szín | Fehér |
| Legrövidebb kapcsolási idő | 15 perc |
| Termék típus | Dugalj időkapcsoló óra |
| Termékazonosító | 807729 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Theben |
| Cikkszám | 469418 |
| Súly | 144 g |
| Vonalkód | 4003468020821 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.