TFA Dostmann PRIO Vezeték nélküli digitális hőmérő Fekete, Fehér
Gyártó: TFA Dostmann
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
PRIO rádiójel vezérlésű hőmérőKültéri hőmérséklet vezetéknélküli rádiós jeladórólHelyiségklíma hőmérséklettel és páratartalommalMax.-min. funkcióTendenciát jelző nyilak kültéri hőmérséklet-riasztássalRádiójel-vezérlésű óra dát...
Termékazonosító: 900902
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 13 990 Ft/db)
13 990 Ft
Kültéri hőmérséklet vezetéknélküli rádiós jeladóról
Helyiségklíma hőmérséklettel és páratartalommal
Max.-min. funkció
Tendenciát jelző nyilak kültéri hőmérséklet-riasztással
Rádiójel-vezérlésű óra dátummal, a hét napjával, ébresztési riasztással és szundifunkcióval
A rádiójelvezérlésű PRIO hőmérővel egyszerre mérheti a felállítás helyének helyiség-hőmérsékletét, és rádiós jeladón keresztül felügyelheti a kültéri hőmérséklet. A jeladót egy védett helyen, a szabadban kell felállítani. Ha pl. fagyról vagy nagy hőségről szeretne figyelmeztetést kapni, akkor beállíthat egy kültéri hőmérséklet-riasztást.
A helyiségklíma ellenőrzésére kijelzésre kerül a hőmérséklet és a levegő páratartalom. Célzott fűtéssel és szellőztetéssel kellemes és egészséges klímát teremthet a lakókörnyezetében, és még a fűtési költségeken is spórolhat. A tárolt legmagasabb és legalacsonyabb értékek gombnyomással lehívhatók.
Az aktuális óraidőt és a dátumot a készülék a DCF-77 rádiójelről veszi át. A riasztás pontosan a beállított időpontban ébreszti, de a szundifunkcióval még biztosíthat magának pár perc alvást.
Jellemzők:
A külső hőmérséklet vezeték nélküli átvitele az adóról (max. 100 m-re)
Beltéri hőmérséklet és páratartalom kijelzése
Max.-min funkció
Tendenciát jelző nyilak és kültéri hőmérséklet riasztás
Rádiójel-vezérlésű óra dátummal és a hét napjával
Ébresztési riasztás szundi (snooze) funkcióval
Műszaki adatok:
Anyag: Műanyag · Bázisállomás tápellátás: 2 db ceruzaelem (nem szállítjuk vele) · Funkciók: Kültéri hőmérséklet,Dátum,Rádiójel vezérlésű óra (DCF77),Beltéri légnedvesség,Beltéri hőmérséklet,Max. 1 érzékelő,Hét napjainak jelzése,Max./min. értékek · Házszín: Fekete,Fehér · Kijelző (digitális/mechanikus/analóg): digitális · Külső hőmérséklet mérési tartomány: -40...+60 °C · Max. hatótáv (szabad területen): 100 m · Méret (bázisállomás): (H x Sz x Ma) 109 x 38 x 99 mm · Méret (érzékelő): (H x Sz x Ma) 40 x 21 x 130 mm · Mérési tartomány (belső hőmérséklet): 0...50 °C · Mérési tartomány (légnedvesség): 10...99 % · Súly (adó): 45 g · Súly (állomás): 116 g · Termék típus: Vezeték nélküli digitális hőmérő · Átviteli jel: 433 Mhz rádiójel · Érzékelő tápellátás: 2 db ceruzaelem (nem szállítjuk vele) · Érzékelők száma (max.): 1
Szállítás tartalma:
Bázisállomás,Hőmérséklet jeladó,Használati útmutató
Figyelem:
Az elemeket nem szállítjuk vele.
| Belső hőmérséklet | 0...50 °C |
|---|---|
| Mérési tartomány (külső hőmérséklet) | -40...+60 °C |
| Beltéri légnedvesség | 10...99 % |
| Max. hatótáv (szabad területen) | 100 m |
| Érzékelők száma (max.) | 1 |
| Bázisállomás tápellátás | 2 db ceruzaelem (nem szállítjuk vele) |
| Érzékelő tápellátás | 2 db ceruzaelem (nem szállítjuk vele) |
| Méret (érzékelő) | (H x Sz x Ma) 40 x 21 x 130 mm |
| Házszín | Fekete |
| Házszín | Fehér |
| Kijelző | digitális |
| Anyag | Műanyag |
| Átviteli jel | 433 Mhz rádiójel |
| Funkciók | Kültéri hőmérséklet |
| Funkciók | Dátum |
| Funkciók | Rádiójel vezérlésű óra (DCF77) |
| Funkciók | Beltéri légnedvesség |
| Funkciók | Beltéri hőmérséklet |
| Funkciók | Max. 1 érzékelő |
| Funkciók | Hét napjainak jelzése |
| Funkciók | Max./min. értékek |
| Méret (bázisállomás) | (H x Sz x Ma) 109 x 38 x 99 mm |
| Súly (adó) | 45 g |
| Súly (állomás) | 116 g |
| Termék típus | Vezeték nélküli digitális hőmérő |
| Termékazonosító | 900902 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TFA Dostmann |
| Cikkszám | 2330687 |
| Súly | 246 g |
| Vonalkód | 4009816035851 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.