TFA Dostmann Weather Boy 35.1159.01 Vezeték nélküli időjárásjelző állomás Előrejelzés 8 óra Érzékelők száma (max.) 3
Gyártó: TFA Dostmann
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Rádiójel vezérléű időjárásjelző állomás, Weather BoyAz időjárásjelző figura öltözködési tanácsot adKültéri hőmérséklet adón keresztülIdőjárás előrejelzés és helyiség klímaRádiójel vezérlésű óra dátummal, ébresztéssel és szundi fun...
Termékazonosító: 900901
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 19 990 Ft/db)
19 990 Ft
Az időjárásjelző figura öltözködési tanácsot ad
Kültéri hőmérséklet adón keresztül
Időjárás előrejelzés és helyiség klíma
Rádiójel vezérlésű óra dátummal, ébresztéssel és szundi funkcióval
Napkelte, -nyugta időpont és holdfázis
Elegáns kivitelű időjárásjelző állomás, amelyen egy időjárásjelző figura ad öltözködési tanácsokat az időjárásnak megfelelően.
Jellemzők: Időjárás előrejelzés szimbólumokkal és időjárásjelző figurával (22 öltözködési variáció)
A kültéri hőmérséklet vezeték nélküli átvitele max. 3 adóról (max. 60 m távolságból)
Beltéri hőmérséklet és légnedvesség jelzése komfort zónával
Max. és min. érték funkció
Rádiójel vezérlésű óra hét napjával és dátummal
Ébresztés szundi funkcióval (időtartam beállítható)
Napkelte és -nyugta időpont, nap hossza
Holdfázis jelzés
Háttérvilágítás
Műszaki adatok: Bázisállomás tápellátás: 2 db ceruzaelem (nem szállítjuk vele) · Előrejelzés: 8 óra · Funkciók (időjárásjelzők): Kültéri hőmérséklet, Dátum, Rádiójel vezérlésű óra (DCF77), Beltéri légnedvesség, Beltéri hőmérséklet, Komfortjelző, Max. 3 érzékelő, Holdfázis, Napkelte/napnyugta ideje, Tendencia jelzés, Hét napjainak jelzése · Házszín: Fekete · Kijelző (digitális/mechanikus/analóg): digitális · Külső hőmérséklet mérési tartomány: -25...+60 °C · Max. hatótáv (szabad területen): 60 m · Méret (bázisállomás): 145x 39 x 97 mm · Méret (érzékelő): 40 x 25 x 105 mm · Mérési tartomány (belső hőmérséklet): -9,9 - +50 °C · Mérési tartomány (légnedvesség): 20 - 95 % · Súly (adó): 42 g · Súly (állomás): 189 g · Átviteli jel: 433 Mhz rádiójel · Érzékelő tápellátás: 2 db ceruzaelem (nem szállítjuk vele) · Érzékelők száma (max.): 3
Szállítás tartalma: Időjárásjelző állomás, 1 db hőmérséklet adó, Használati útmutató
Figyelem: Elemek nélkül szállítjuk
| Méret (bázisállomás) | 145x 39 x 97 mm |
|---|---|
| Méret (érzékelő) | 40 x 25 x 105 mm |
| Érzékelők száma (max.) | 3 |
| Funkciók | Kültéri hőmérséklet |
| Funkciók | Dátum |
| Funkciók | Rádiójel vezérlésű óra (DCF77) |
| Funkciók | Beltéri légnedvesség |
| Funkciók | Beltéri hőmérséklet |
| Funkciók | Komfortjelző |
| Funkciók | Max. 3 érzékelő |
| Funkciók | Holdfázis |
| Funkciók | Napkelte/napnyugta ideje |
| Funkciók | Tendencia jelzés |
| Funkciók | Hét napjainak jelzése |
| Súly (adó) | 42 g |
| Súly (állomás) | 189 g |
| Mérési tartomány (külső hőmérséklet) | -25 ... +60 °C |
| Beltéri légnedvesség | 20 ... 95 % |
| Belső hőmérséklet | -9,9 ... +50 °C |
| Max. hatótáv (szabad területen) | 60 m |
| Érzékelő tápellátás | 2 db ceruzaelem (nem szállítjuk vele) |
| Bázisállomás tápellátás | 2 db ceruzaelem (nem szállítjuk vele) |
| Átviteli jel | 433 Mhz rádiójel |
| Előrejelzés | 12 - 24 órás |
| Házszín | Fekete |
| Kijelző | digitális |
| Termék típus | Vezeték nélküli időjárásjelző állomás |
| Termékazonosító | 900901 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TFA Dostmann |
| Cikkszám | 2330686 |
| Súly | 345 g |
| Vonalkód | 4009816036001 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.