TFA Dostmann HORIZON 35.1155.01 Vezeték nélküli időjárásjelző állomás Érzékelők száma (max.) 3
Gyártó: TFA Dostmann
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Rádiójel-vezérlésű időjárásjelző állomás HORIZON 35.1155.01Kültéri hőmérséklet és szobahőmérséklet Időjárás-előrejelzés, légnyomás alakulásaNap- és holdfelkelte, nap- és holdnyugtaHoldfázis 2 riasztás, szundi funkcióKék há...
Termékazonosító: 900643
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 16 990 Ft/db)
16 990 Ft
Kültéri hőmérséklet és szobahőmérséklet
Időjárás-előrejelzés, légnyomás alakulása
Nap- és holdfelkelte, nap- és holdnyugta
Holdfázis
2 riasztás, szundi funkció
Kék háttérvilágítás
Egyetlen pillantással a HORIZON rádiójelvezérlésű időjárásjelző állomásra információkat szerezhet az aktuális lakótérklímáról, és a helyi időjárásról. Napsütés, felhők vagy esőcseppek, a beépített elektronikus barométer méri a légnyomást, és a változások alapján az időjárás-szimbólum előrejelzést ad a várható időre vonatkozóan. A kijelzőn megjelenített oszlopdiagramon látható az elmúlt 12 óra légnyomásváltozása, és ezáltal pontosabb képet alkothat az időjárás alakulásáról. A kültéri hőmérsékletet egy rádiós jeladó méri. Opcionálisan két további rádiós jeladó csatlakoztatható a HORIZON rádiójel-vezérlésű időjárásjelző állomáshoz, pl. a pince felügyeletére. Az idő és dátumértékeket az atomóra által kibocsátott DCF77 jel frissíti. A készülék az ébresztőóra összes funkcióját is betölti Két ébresztési riasztás és szundi funkció biztosítja a pontos felébredést. Egy gombnyomással bekapcsolható a kék háttérvilágítás.
Az időjárásjelző állomás ezen kívül mutatja az aktuális holdfázist, és a nap-, holdfelkelte, nap-, holdnyugta időpontját is.
Jellemzők:
A kültéri hőmérsékletadatok vezetéknélküli átvitele legfeljebb 3 jeladóval · A beltéri hőmérséklet és páratartalom, valamint a komfortzóna kijelzése · Max.-min. funkció · Időjárás-előrejelzés · Légnyomás tendencia · Abszolút és relatív légnyomás · A légnyomás-tendencia és az előző 12 óra légnyomásadatainak grafikus ábrázolása · Rádiójel-vezérlésű óra dátum- és nap kijelzéssel · Ébresztési funkció két riasztási idővel és szundi funkcióval · A napkelte-napnyugta, valamint holdkelte-holdnyugta időpontjának kijelzése 150 európai városra · Holdfázis
Műszaki adatok:
Bázisállomás tápellátás: 3 db mikroelem (nem szállítjuk vele) · Funkciók: Kültéri hőmérséklet,Dátum,Rádiójel vezérlésű óra (DCF77),Beltéri légnedvesség,Beltéri hőmérséklet,Napkelte/napnyugta ideje,Holdfázis,Max. 3 érzékelő,Légnyomás,Időjárás előrejelzés,Hét napjainak jelzése,Komfortjelző · Házszín: Fekete · Kijelző (digitális/mechanikus/analóg): digitális · Külső hőmérséklet mérési tartomány: -20 ... +60 °C · Max. hatótáv (szabad területen): 60 m · Méret (bázisállomás): 158 x 26 (51) x 123 mm · Méret (hőmérő/nedvességmérő): 50 x 30 x 97 mm · Mérési tartomány (belső hőmérséklet): 0 ... +50 °C · Mérési tartomány (légnedvesség): 20 ... 95 % · Súly (adó): 45 g · Súly (állomás): 224 g · Termék típus: Vezeték nélküli időjárásjelző állomás · További műszaki adatok: Kék háttérvilágítás · Átviteli jel: 433 Mhz rádiójel · Érzékelő tápellátás: 2 db ceruzaelem (nem szállítjuk vele) · Érzékelők száma (max.): 3
Szállítás tartalma:
Kültéri hőmérséklet-érzékelővel 30.3242.02
| Méret (bázisállomás) | 158 x 26 (51) x 123 mm |
|---|---|
| Méret (hőmérő/nedvességmérő) | 50 x 30 x 97 mm |
| Érzékelők száma (max.) | 3 |
| Funkciók | Kültéri hőmérséklet |
| Funkciók | Dátum |
| Funkciók | Rádiójel vezérlésű óra (DCF77) |
| Funkciók | Beltéri légnedvesség |
| Funkciók | Beltéri hőmérséklet |
| Funkciók | Napkelte/napnyugta ideje |
| Funkciók | Holdfázis |
| Funkciók | Max. 3 érzékelő |
| Funkciók | Légnyomás |
| Funkciók | Időjárás előrejelzés |
| Funkciók | Hét napjainak jelzése |
| Funkciók | Komfortjelző |
| Súly (adó) | 45 g |
| Súly (állomás) | 224 g |
| Mérési tartomány (külső hőmérséklet) | -20 ... +60 °C |
| Beltéri légnedvesség | 20 ... 95 % |
| Belső hőmérséklet | 0 ... +50 °C |
| Max. hatótáv (szabad területen) | 60 m |
| Érzékelő tápellátás | 2 db ceruzaelem (nem szállítjuk vele) |
| Bázisállomás tápellátás | 3 db mikroelem (nem szállítjuk vele) |
| Átviteli jel | 433 Mhz rádiójel |
| Házszín | Fekete |
| Kijelző | digitális |
| Termék típus | Vezeték nélküli időjárásjelző állomás |
| Termékazonosító | 900643 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TFA Dostmann |
| Cikkszám | 2238222 |
| Súly | 385 g |
| Vonalkód | 4009816034281 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.