TFA Dostmann 60.2554.01 Rádiójel vezérlésű Ébresztőóra Fekete Riasztási idők 2 Nagy kijelző
Gyártó: TFA Dostmann
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Akkus rádiójel vezérlés ébresztőóra hőmérséklet kijelzéssel, Boxx 60.2554.012 ébresztési időBeállítható ébresztési ritmusNaponta, hétköznap, hétvégénAutomatikus háttérvilágításA BOXX rádiójel vezérlésű ébresztőóra egészen...
Termékazonosító: 845166
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 10 990 Ft/db)
10 990 Ft
2 ébresztési idő
Beállítható ébresztési ritmus
Naponta, hétköznap, hétvégén
Automatikus háttérvilágítás
A BOXX rádiójel vezérlésű ébresztőóra egészen egyszerűen és gazdaságosan tölthető mikro USB kábellel - pont úgy mint az okostelefon, notebookról, számítógépről vagy powerbankről. Egy LED-es visszajelző lámpa jelzi, ha az akku lemerül. Megfelelő töltőkábellel szállítjuk. A rádiójel vezérlésű óra a DCF77 órajelet fogja. Másodperc pontosságú idő és a dátum előzetes beállítások nélkül jelennek meg. Két különböző ébresztési időt állíthat be és kiválaszthatja, hogy az ébresztés naponta, munkanapokon vagy csak hétvégéken legyen-e aktív. Az ébresztés ismétlés kíméletes ébresztést tesz lehetővé. A beépített hőmérő méri a beltéri hőmérsékletet és segít Önnek megteremteni a jó klímát a hálószobában. A jó alváshoz a hőmérséklet ne legyen 18°C felett, de ne is essen 16°C alá. Ahhoz, hogy a kijelzőt éjszaka is gond nélkül leolvashassa, az ébresztőóra egy diszkrét és takarékos LED-es háttérvilágítással rendelkezik, ami sötétben egy fényérzékelő segítségével automatikusan bekapcsol.
Jellemzők:
Mikro USB kábellel tölthető · 2 ébresztési idő · Ébresztés ismétlés · Beállítható ébresztési ritmus (H-V, H-P, Szo-V) · Beltéri hőmérséklet · A hét napja · Dátum · Automatikus háttérvilágítás fényérzékelővel · Nagyméretű LC kijelző · Rádiójel vezérlésű DCF-77 óra · Időzóna · Manuális beállítási lehetőség · Be-kikapcsoló
Műszaki adatok:
Funkciók (órák): Riasztás,Elem-/akku állapot,Dátum,Rádiójel (DCF77),Állítható időzőnák,Belső hőmérséklet,Ébresztés ismétlés,A hét napjainak kijelzése,Fényérzékelő (világítás) · Ház anyaga: Műanyag · Házszín: Fekete · Kijelző (digitális/mechanikus/analóg): digitális · Kivitel: Rádiójel vezérlésű · Méret, hossz: 142 mm · Méret, magasság: 73 mm · Méret, szélesség: 45 mm · Mérési tartomány (belső hőmérséklet): 0 - +50 °C · Riasztási idők: 2 · Termék típus: Ébresztőóra · Tápellátás: Beépített akku · Óra jellemzők: Nagy kijelző
Szállítás tartalma:
Mikro USB kábellel
| Riasztási idők | 2 |
|---|---|
| Méret | (H x Sz x Ma) 142 x 45 x 73 mm |
| Házszín | Fekete |
| Magasság | 73 mm |
| Hossz | 142 mm |
| Szélesség | 45 mm |
| Ház anyaga | Műanyag |
| Jellemzők | Nagy kijelző |
| Funkciók | Riasztás |
| Funkciók | Elem-/akku állapot |
| Funkciók | Dátum |
| Funkciók | Rádiójel (DCF77) |
| Funkciók | Állítható időzőnák |
| Funkciók | Belső hőmérséklet |
| Funkciók | Ébresztés ismétlés |
| Funkciók | A hét napjainak kijelzése |
| Funkciók | Fényérzékelő (világítás) |
| Kijelző | digitális |
| Kivitel | Rádiójel vezérlésű |
| Belső hőmérséklet | 0 - +50 °C |
| Tápellátás | Beépített akku |
| Termék típus | Ébresztőóra |
| Termékazonosító | 845166 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TFA Dostmann |
| Cikkszám | 2195479 |
| Súly | 275 g |
| Vonalkód | 4009816033611 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.