Vezeték nélküli időjárásjelző állomás, TFA Dostmann LIFE 35.1153.02
Gyártó: TFA Dostmann
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Vezeték nélküli időjárásjelző állomás, TFA Dostmann LIFE 35.1153.02Rádiójel vezérlésű időjárásjelző állomás, LIFE 35.1153.02Max. 3 adóKényelmes érzékelő-érintéses kezelésKijelző háttér világítássalElőrejelzés: 12 - 24 órás...
Termékazonosító: 807044
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 12 990 Ft/db)
12 990 Ft
Rádiójel vezérlésű időjárásjelző állomás, LIFE 35.1153.02
Max. 3 adó
Kényelmes érzékelő-érintéses kezelés
Kijelző háttér világítással
Előrejelzés: 12 - 24 órás
A LIFE rádiójel vezérlésű időjárásjelző állomás ellátja Önt hasznos információkkal a ház és kert környékéről. Az áttekinthető kijelzőn azonnal kiigazodhatunk: Az idő és dátum alatt megjelenik a helyiség klíma, színes házikókkal. A kültéri hőmérsékletet és a légnedvességet egy stilizált fa jelöli és szimbólumok mutatják az aktuális időjárási körülményeket.
Az ember életének legalább kétharmad részét belső helyiségekben tölti el. Az, hogy ott jól és kellemesen érezzük-e magunkat, nagymértékben függ a helyiség levegőjének minőségétől. A túl nedves helyiségek kedveznek a penészképződésnek, de a túl száraz levegő káros az egészségre.
A LIFE rádiójel vezérlésű időjárásjelző állomás segítségével a beltéri hőmérsékletet és légnedvességet szemmel követheti és a helyiség klímát célzott fűtéssel és szellőztetéssel kontrollálhatja.
A kültéri értékeket egy saját vezeték nélküli adó állapítja meg, amit a szabadban egy védett helyre kell elhelyezni. A max. 60 méteres hatótávolsággal ezeket az adatokat közvetlenül a LIFE időjárásjelző állomásra továbbítja. Opcionálisan még két további adó csatlakoztatható.
A max. és min. értékek tárolódnak és egy gombbal előhívhatók. Az összes gomb érzékelő-érintéssel működik. Ehhez elég, hogy az érzékelőt csak megérintsük a kezeléshez. A kijelző megvilágítás is így aktiválható.
A LIFE egyszerű és áttekinthető kivitele bármilyen környezetben alkalmazható, függetlenül attól, hogy az időjárásjelző állomás fel van-e függesztve vagy le van-e állítva.
Jellemzők:
Kültéri hőmérséklet és légnedvesség adón keresztül · Helyiség klíma beltéri hőmérséklettel és légnedvességgel · Időjárás szimbólumok (a légnedvesség adatok változásán alapulnak) · kijelzéséhez · Dátum · Kényelmes érzékelő-érintéses kezelés
Műszaki adatok:
Bázisállomás tápellátás: 3 db mikroelem (nem szállítjuk vele) · Előrejelzés: 12 - 24 órás · Funkciók (időjárásjelzők): Kültéri légnedvesség,Kültéri hőmérséklet,Színes kijelző,Beltéri légnedvesség,Beltéri hőmérséklet,Dátum,Kvarcóra · Házszín: Fehér · Kijelző (digitális/mechanikus/analóg): digitális · Külső hőmérséklet mérési tartomány: -30 - 70 °C · Külső páratartalom mérési tartomány: 20 – 95 % · Max. hatótáv (szabad területen): 60 m · Méret (bázisállomás): 138 x 28 x 125 mm · Méret (hőmérő/nedvességmérő): 49 x 31 x 91 mm · Mérési tartomány (belső hőmérséklet): 0 - +50 °C · Mérési tartomány (légnedvesség): 20 – 95 % · Számlap/kijelző szín: Zöldes szürke · Súly (állomás): 198 g · További műszaki adatok: Kényelmes érzékelő-érintéses kezelés · Átviteli jel: 433 Mhz rádiójel · Érzékelő tápellátás: 2 db ceruzaelem (nem szállítjuk vele) · Érzékelők száma (max.): 3
| Méret (bázisállomás) | 138 x 28 x 125 mm |
|---|---|
| Méret (hőmérő/nedvességmérő) | 49 x 31 x 91 mm |
| Érzékelők száma (max.) | 3 |
| Funkciók | Kültéri légnedvesség |
| Funkciók | Kültéri hőmérséklet |
| Funkciók | Színes kijelző |
| Funkciók | Beltéri légnedvesség |
| Funkciók | Beltéri hőmérséklet |
| Funkciók | Dátum |
| Funkciók | Kvarcóra |
| Súly (állomás) | 198 g |
| Külső páratartalom | 20 – 95 % |
| Mérési tartomány (külső hőmérséklet) | -30 - 70 °C |
| Beltéri légnedvesség | 20 – 95 % |
| Belső hőmérséklet | 0 - +50 °C |
| Max. hatótáv (szabad területen) | 60 m |
| Érzékelő tápellátás | 2 db ceruzaelem (nem szállítjuk vele) |
| Bázisállomás tápellátás | 3 db mikroelem (nem szállítjuk vele) |
| Átviteli jel | 433 Mhz rádiójel |
| Előrejelzés | 12 - 24 órás |
| Számlap/kijelző szín | Zöldes szürke |
| Házszín | Fehér |
| Kijelző | digitális |
| Termék típus | Vezeték nélküli időjárásjelző állomás |
| Termékazonosító | 807044 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TFA Dostmann |
| Cikkszám | 2178368 |
| Súly | 364 g |
| Vonalkód | 4009816033871 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.