TFA Dostmann LIFE 35.1153.01 Vezeték nélküli időjárásjelző állomás Előrejelzés 12 - 24 órás Érzékelők száma (max.) 3
Gyártó: TFA Dostmann
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Rádiójel vezérlésű időjárásjelző állomás, LIFE 35.1153.01Műszaki adatok: Bázisállomás tápellátás: 3 db mikroelem (nem szállítjuk vele) · Előrejelzés: 12 - 24 órás · Funkciók: Kültéri légnedvesség,Kültéri hőmérséklet,Színes kijelző,...
Termékazonosító: 807043
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 12 990 Ft/db)
12 990 Ft
Műszaki adatok:
Bázisállomás tápellátás: 3 db mikroelem (nem szállítjuk vele) · Előrejelzés: 12 - 24 órás · Funkciók: Kültéri légnedvesség,Kültéri hőmérséklet,Színes kijelző,Beltéri légnedvesség,Beltéri hőmérséklet,Dátum,Kvarcóra · Házszín: Fekete · Kijelző (digitális/mechanikus/analóg): digitális · Max. hatótáv (szabad területen): 60 m · Számlap/kijelző szín: Zöldes szürke · Súly (állomás): 198 g · Termék típus: Vezeték nélküli időjárásjelző állomás · További műszaki adatok: Kényelmes érzékelő-érintéses kezelés · Átviteli jel: 433 Mhz rádiójel · Érzékelő tápellátás: 2 db ceruzaelem (nem szállítjuk vele) · Érzékelők száma (max.): 3
| Méret (bázisállomás) | 138 x 28 x 125 mm |
|---|---|
| Méret (hőmérő/nedvességmérő) | 49 x 31 x 91 mm |
| Érzékelők száma (max.) | 3 |
| Funkciók | Kültéri légnedvesség |
| Funkciók | Kültéri hőmérséklet |
| Funkciók | Színes kijelző |
| Funkciók | Beltéri légnedvesség |
| Funkciók | Beltéri hőmérséklet |
| Funkciók | Dátum |
| Funkciók | Kvarcóra |
| Súly (állomás) | 198 g |
| Külső páratartalom | 20 – 95 % |
| Mérési tartomány (külső hőmérséklet) | -30 - 70 °C |
| Beltéri légnedvesség | 20 – 95 % |
| Belső hőmérséklet | 0 - +50 °C |
| Max. hatótáv (szabad területen) | 60 m |
| Érzékelő tápellátás | 2 db ceruzaelem (nem szállítjuk vele) |
| Bázisállomás tápellátás | 3 db mikroelem (nem szállítjuk vele) |
| Átviteli jel | 433 Mhz rádiójel |
| Előrejelzés | 12 - 24 órás |
| Számlap/kijelző szín | Zöldes szürke |
| Házszín | Fekete |
| Kijelző | digitális |
| Termék típus | Vezeték nélküli időjárásjelző állomás |
| Termékazonosító | 807043 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TFA Dostmann |
| Cikkszám | 2178367 |
| Súly | 359 g |
| Vonalkód | 4009816033864 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.