TFA Dostmann 60.3050.01 Kvarc Falióra 305 mm x 305 mm x 38 mm Fekete
Gyártó: TFA Dostmann
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Kvarc falióra, 60.3050.01Műanyag keretÜveg számlap fedélSzámjegyek 12- és 24 órás jelölésselHalk sweep óraműJellemzők: Halk óramű kúszó másodpercmutatóval · Számjegyek 12- és 24 órás jelöléssel · Üveg számlap fe...
Termékazonosító: 875451
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 7 190 Ft/db)
7 190 Ft
Műanyag keret
Üveg számlap fedél
Számjegyek 12- és 24 órás jelöléssel
Halk sweep óramű
Jellemzők:
Halk óramű kúszó másodpercmutatóval · Számjegyek 12- és 24 órás jelöléssel · Üveg számlap fedél
Műszaki adatok:
Ház anyaga: Műanyag · Házszín: Fekete · Kijelző (digitális/mechanikus/analóg): analóg · Kivitel: Kvarc · Méret, magasság: 305 mm · Méret, mélység: 38 mm · Méret, szélesség: 305 mm · Számlap/kijelző szín: Fehér · Súly: 462 g · Termék típus: Falióra · Tápellátás: 1 db ceruzaelem (nem szállítjuk vele)
Szállítás tartalma:
Óra · Használati útmutató.
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 305 x 305 x 38 mm |
|---|---|
| Számlap/kijelző szín | Fehér |
| Házszín | Fekete |
| Mélység | 38 mm |
| Magasság | 305 mm |
| Szélesség | 305 mm |
| Ház anyaga | Műanyag |
| Kijelző | analóg |
| Kivitel | Kvarc |
| Tápellátás | 1 db ceruzaelem (nem szállítjuk vele) |
| Súly | 462 g |
| Termék típus | Falióra |
| Termékazonosító | 875451 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TFA Dostmann |
| Cikkszám | 2163027 |
| Súly | 587 g |
| Vonalkód | 4009816033413 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.