TFA Dostmann 47.1001 Csapadékmérő
Gyártó: TFA Dostmann
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Esőmérő 47.1001MűanyagTartóvalForgó gyűrű a csapadék mennyiségének rögzítéséhezPraktikus esőmérő a csapadék egyszerű és pontos meghatározásához kiváló minőségű és stabil műanyagból. Annak érdekében, hogy az eredmény a lehető l...
Termékazonosító: 883764
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 190 Ft/db)
3 190 Ft
Műanyag
Tartóval
Forgó gyűrű a csapadék mennyiségének rögzítéséhez
Praktikus esőmérő a csapadék egyszerű és pontos meghatározásához kiváló minőségű és stabil műanyagból. Annak érdekében, hogy az eredmény a lehető legpontosabb legyen, az esőmérőt egy megfelelő rúdhoz kell rögzíteni körülbelül egy méter magasságban, és szabadon és egyenesen kell állni. A mérőhenger könnyen eltávolítható a tartóból ürítés céljából.
A szabadalmaztatott memóriabeállító gyűrűvel rögzítheti méréseit, és hosszabb ideig összeadhatja azokat. Ideális segítő a kertben és a mezőgazdaságban, és mindenki számára, aki többet szeretne megtudni a természetről.
Jellemzők:
Szabadalmaztatott memóriabeállító gyűrű a csapadékmennyiség rögzítéséhez · Németországban gyártott · Könnyen és pontosan meghatározza a csapadékmennyiséget · Ideális kerti és mezőgazdasági használatra · Időjárásálló és robusztus
Műszaki adatok:
Bázisállomás tápellátás: Nem szükséges · Funkciók: Esőmérő · Méret (bázisállomás): (L) 87 x (W) 87 (116) x (H) 205 mm · Súly: 118 g · Termék típus: Csapadékmérő · További műszaki adatok: Időjárásálló és robusztus · Érzékelő tápellátás: Nem szükséges
| Bázisállomás tápellátás | Nem szükséges |
|---|---|
| Érzékelő tápellátás | Nem szükséges |
| Méret (bázisállomás) | (L) 87 x (W) 87 (116) x (H) 205 mm |
| Funkciók | Esőmérő |
| Súly | 118 g |
| Termék típus | Csapadékmérő |
| Termékazonosító | 883764 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TFA Dostmann |
| Cikkszám | 1999129 |
| Súly | 166 g |
| Vonalkód | 4009816381453 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.