TFA Dostmann Kat.Nr. 30.1015 Beszúrós hőmérő Mérési tartomány, hőmérséklet -40 - 200 °C Érzékelő típus NTC HACCP konform
Gyártó: TFA Dostmann
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Profi digitális beszúrós hőmérő, HACCP, -40 ... +200°C, NTC, TFA Dostmann 30.1015Profi digitális beszúrós hőmérő, HACCP, -40 ... +200°C, NTC, TFA Dostmann 30.1015Penetrációs szondával (NTC)110 mm hossz a levegő, gázok, folyadékok...
Termékazonosító: 888861
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 21 990 Ft/db)
21 990 Ft
Profi digitális beszúrós hőmérő, HACCP, -40 ... +200°C, NTC, TFA Dostmann 30.1015
Penetrációs szondával (NTC)110 mm hossz a levegő, gázok, folyadékok és műanyagok hőmérséklet-meghatározására
Ideális élelmiszer (HACCP), kézműves, ipar és hobbi számára
°C/°F átkapcsolható
Tartás és max./min. funkció
Vízzáró
Érzékelő 60 cm kábellel
Tartalmazza: Rögzítő bilincs és asztali állvány
Jellemzők:
110 mm hossz a levegő, gázok, folyadékok és műanyagok hőmérséklet-meghatározására
Ideális élelmiszer (HACCP), kézműves, ipar és hobbi számára
Műszaki adatok:
Beszúró hőmérő jellemzők: HACCP konform · Felbontás (hőmérséklet): 0.1 °C · Kalibrált: Gyári standard (tanúsítvány nélkül) · Méret, hossz: 66 mm · Méret, magasság: 109 mm · Méret, szélesség: 20 mm · Mérési tartomány: -40 ... +200 °C · Mérési tartomány (hőmérséklet, max.): 200 °C · Mérési tartomány (hőmérséklet, min.): -40 °C · Súly: 93 g · Tápellátás: 2 db mikroelem · Érzékelő hossza: 110 mm · Érzékelő típus: NTC
Szállítás tartalma:
Rögzítő csíptető,asztali támasz,Elemek,használati útmutató
| Méret | (H x Sz x Ma) 66 x 20 x 109 mm |
|---|---|
| Magasság | 109 mm |
| Hossz | 66 mm |
| Szélesség | 20 mm |
| Hőmérséklet mérési tartomány | -40 <bis/> 200 °C |
| Kalibrált | Gyári standard (tanúsítvány nélkül) |
| Jellemzők | HACCP konform |
| Érzékelő típus | NTC |
| Mérési tartomány (hőmérséklet, max.) | 200 °C |
| Mérési tartomány (hőmérséklet, min.) | -40 °C |
| Felbontás (hőmérséklet) | 0.1 °C |
| Érzékelő hossza | 110 mm |
| Felbontás | 0,1 °C |
| Érzékelőtípus | NTC |
| Alap-pontosság | ± 1 ° C (-25–150 ° C-on), egyébként ± 1,5 °C |
| Tápellátás | 2 db mikroelem |
| Hőmérséklettartomány | -40 ... +200 °C |
| Mérési tartomány | -40 ... +200 °C |
| Súly | 93 g |
| Termék típus | Beszúrós hőmérő |
| Termékazonosító | 888861 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TFA Dostmann |
| Cikkszám | 1299976 |
| Súly | 158 g |
| Vonalkód | 4009816007698 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.