Analóg asztali- és ébresztőórák
TFA Dostmann 60.1513.02 Rádiójel vezérlésű Ébresztőóra Fehér Fluoreszkáló Mutató
Gyártó: TFA Dostmann
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TFA Dostmann 60.1513.02 Rádiójel vezérlésű Ébresztőóra Fehér Fluoreszkáló Mutató
Termékazonosító: 900732
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 13 990 Ft/db)
13 990 Ft
| Méret | (H x Sz) 110 mm x 102 mm |
|---|---|
| Számlap/kijelző szín | Fehér |
| Házszín | Fehér |
| Hossz | 110 mm |
| Szélesség | 102 mm |
| Fluoreszkáló | Mutató |
| Ház anyaga | Műanyag |
| Kijelző | analóg |
| Kivitel | Rádiójel vezérlésű |
| Tápellátás | 2 db mikroelem (nem szállítjuk vele) |
| Súly | 186 g |
| Termék típus | Ébresztőóra |
| Termékazonosító | 900732 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TFA Dostmann |
| Cikkszám | 1268319 |
| Súly | 235 g |
| Vonalkód | 4009816028570 |
Az analóg asztali- és ébresztőórák kategóriánkban megtalálhatók a klasszikus stílusú órák, amelyek tökéletesen illenek a hagyományos berendezésű otthonokba. A TFA Dostmann, TFA, Techno Line és Mebus márkák kínálatában válogathatsz modern és retro dizájnú ébresztőórák közül, melyekkel stílusosan és pontosan követheted az idő múlását.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.