Digitális asztali ébresztőóra pára- és hőmérővel, 240x90x50 mm, TFA 60.2011
Gyártó: TFA
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Asztali óra hőmérséklet- és páratartalom mérővelLED-es világító számlapFokozatosan erősödő riasztásKomfort fokozatokA nagy világító LED-es számlap megkönnyíti az óraidő, hőmérséklet és légnedvesség értékek leolvasását komfortz...
Termékazonosító: 40016
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 13 990 Ft/db)
13 990 Ft
LED-es világító számlap
Fokozatosan erősödő riasztás
Komfort fokozatok
A nagy világító LED-es számlap megkönnyíti az óraidő, hőmérséklet és légnedvesség értékek leolvasását komfortzónákkal.
Jellemzők:
Dátum · Hét napjai · 12/24 órás kijlzés · 8 perces ébresztés ismétlés · Nax/min adatok tárolása · Komfortfokozatok.
Műszaki adatok:
Bázisállomás tápellátás: Tápegység (vele szállítjuk),Szükség esetén,3 db ceruzaelem (nem szállítjuk vele) · Funkciók: Naptár,Belső hőmérséklet · Házszín: Fekete,Ezüst · Kijelző (digitális/mechanikus/analóg): digitális · Kivitel: Kvarc · Méret, magasság: 90 mm · Méret, mélység: 50 mm · Méret, szélesség: 240 mm · Mérési tartomány (belső hőmérséklet): 0
Szállítás tartalma:
Ébresztőóra,Használati útmutató.
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 240 x 90 x 50 mm |
|---|---|
| Számlap/kijelző szín | Fekete |
| Szín | Fehér |
| Házszín | Fekete |
| Házszín | Ezüst |
| Mélység | 50 mm |
| Magasság | 90 mm |
| Szélesség | 240 mm |
| Funkciók | Naptár |
| Funkciók | Belső hőmérséklet |
| Kijelző | digitális |
| Páratartalom | 20 ... 99 % |
| Kivitel | Kvarc |
| Belső hőmérséklet | 0 ... +50 °C |
| Bázisállomás tápellátás | Tápegység (vele szállítjuk) |
| Bázisállomás tápellátás | Szükség esetén |
| Bázisállomás tápellátás | 3 db ceruzaelem (nem szállítjuk vele) |
| Tápellátás | Hálózat |
| Tápellátás | Elem |
| Súly | 362 g |
| Termék típus | Ébresztőóra |
| Termékazonosító | 40016 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TFA |
| Cikkszám | 672765 |
| Súly | 412 g |
| Vonalkód | 4009816023193 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.