Szobai levegő hőmérséklet és páratartalom mérő, digitális thermo-higrométer TFA 30.5027.01
Gyártó: TFA
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Digitális hőmérséklet és légnedvesség mérőMin./max. értékek tárolásaKomfortzóna kijelzésMéret: 100 x 80 x 11 mmA beltéri hőmérséklet és légnedvesség ellenőrzéséhez az egészséges lakóklíma érdekében.Jellemzők: Termékazonosító: 109622 Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 190 Ft/db)
5 190 Ft
Min./max. értékek tárolása
Komfortzóna kijelzés
Méret: 100 x 80 x 11 mm
A beltéri hőmérséklet és légnedvesség ellenőrzéséhez az egészséges lakóklíma érdekében.
Jellemzők:
Falra szerelhető
Műszaki adatok:
Bázisállomás tápellátás: CR 2025 gombelem (nem szállítjuk vele) · Funkciók: Beltéri légnedvesség,Beltéri hőmérséklet,Komfortjelző · Házszín: Fekete · Méret (bázisállomás): 11 x 100 x 80 mm · Mérési tartomány (belső hőmérséklet): 0
| Belső hőmérséklet | 0 ... +50 °C |
|---|---|
| Beltéri légnedvesség | 20 ... 95 % |
| Bázisállomás tápellátás | CR 2025 gombelem (nem szállítjuk vele) |
| Házszín | Fekete |
| Funkciók | Beltéri légnedvesség |
| Funkciók | Beltéri hőmérséklet |
| Funkciók | Komfortjelző |
| Pontosság | +-1°C ( 0°C ... +40°C között), egyébként +-2 °C |
| Méret (bázisállomás) | 11 x 100 x 80 mm |
| Súly (állomás) | 72 g |
| Termék típus | Hőmérséklet- és légnedvesség mérő |
| Termékazonosító | 109622 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TFA |
| Cikkszám | 672759 |
| Súly | 104 g |
| Vonalkód | 4009816023223 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Köszönöm! Egy kicsit lassan bár, de minden rendben zajlott. Korrekt, megbízható partner. Másoknak is ajánlom.
czabus1 –