Analóg kvarc asztali gyermekóra, lovacskás, 133x133x52 mm, TFA
Gyártó: TFA
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Gyermek ébresztőóra, "Ló"Lónyerítés ébresztőhangA kicsik védelme érdekében a ház ütésbiztos műanyagból készült.Műszaki adatok: Házszín: Rózsa,Sárga · Kivitel: Kvarc · Méret, magasság: 133 mm · Méret, mélység: 52 mm...
Termékazonosító: 39908
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 9 390 Ft/db)
9 390 Ft
Lónyerítés ébresztőhang
A kicsik védelme érdekében a ház ütésbiztos műanyagból készült.
Műszaki adatok:
Házszín: Rózsa,Sárga · Kivitel: Kvarc · Méret, magasság: 133 mm · Méret, mélység: 52 mm · Méret, szélesség: 133 mm · Riasztási idők: 1 · Számlap/kijelző szín: Tarka · Tápellátás: 2 db ceruzaelem (nem szállítjuk vele) · Óra típus: GYermek ébrsztőóra
| Riasztási idők | 1 |
|---|---|
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 133 x 133 x 52 mm |
| Számlap/kijelző szín | Tarka |
| Házszín | Rózsa |
| Házszín | Sárga |
| Mélység | 52 mm |
| Magasság | 133 mm |
| Szélesség | 133 mm |
| Kivitel | Kvarc |
| Tápellátás | 2 db ceruzaelem (nem szállítjuk vele) |
| Termék típus | GYermek ébrsztőóra |
| Termékazonosító | 39908 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TFA |
| Cikkszám | 672561 |
| Súly | 288 g |
| Vonalkód | 4009816020413 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.