Mechanikus konyhai visszaszámláló óra, időzítő, Ø79x33 mm, fehér, TFA Puck 38-1028-02
Gyártó: TFA
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Konyhai időzítő, PuckNemesacél házGumibevonatú műanyag60 perces fém felhúzó szerkezetMéret: Ø 79 mm x 33 mmA kívánt időt a kijelző elforgatásával lehet beállítani, amivel egyidejűleg egy vörös skála is láthatóvá válik, így...
Termékazonosító: 39855
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 390 Ft/db)
4 390 Ft
Nemesacél ház
Gumibevonatú műanyag
60 perces fém felhúzó szerkezet
Méret: Ø 79 mm x 33 mm
A kívánt időt a kijelző elforgatásával lehet beállítani, amivel egyidejűleg egy vörös skála is láthatóvá válik, így a fennmaradó idő könnyen leolvasható.
Műszaki adatok:
Funkciók: Visszaszámláló/Időzítő · Időtáv (min.): 1 perc · Időzítési idő (max.): 60 perc · Időzítő idő: 60 perc · Kivitel: Kézi felhúzású · Méret, magasság: 33 mm · Szín: Fehér · Súly: 200 g · Tápellátás: Nem igényel plusz tápellátást · Típus: Időzítő · Átmérő: 79 mm
| Időzítő idő | 60 perc |
|---|---|
| Időtáv (min.) | 1 perc |
| Kivitel | Kézi felhúzású |
| Szín | Fehér |
| Méret | (Ø x Ma) 79 mm x 33 mm |
| Súly | 200 g |
| Átmérő | 79 mm |
| Magasság | 33 mm |
| Időzítési idő (max.) | 60 perc |
| Funkciók | Visszaszámláló/Időzítő |
| Kijelző | analóg |
| Tápellátás | Nem igényel plusz tápellátást |
| Termék típus | Időzítő |
| Termékazonosító | 39855 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TFA |
| Cikkszám | 672469 |
| Súly | 144 g |
| Vonalkód | 4009816021168 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.