Digitális min./max. külső-belső hőmérő, TFA 30.1043.02
Gyártó: TFA
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Min.-/max. hőmérőFalra szerelhető vagy asztalra állíthatóExtra vékony kábelMin./max. funkció1,5 m kábelA külső hőmérséklet ellenőrzése egy kábelérzékelővel, valamint a beltéri hőmérséklet ellenőrzése A kábel illeszkedik az...
Termékazonosító: 39840
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 190 Ft/db)
5 190 Ft
Falra szerelhető vagy asztalra állítható
Extra vékony kábel
Min./max. funkció
1,5 m kábel
A külső hőmérséklet ellenőrzése egy kábelérzékelővel, valamint a beltéri hőmérséklet ellenőrzése A kábel illeszkedik az ablaktömítés alakjához.
Jellemzők:
Max.-/min. funkció · Falra szerelhető vagy asztalra állítható.
Műszaki adatok:
Bázisállomás tápellátás: CR 2032 gombelem (vele szállítjuk) · Funkciók: Kültéri hőmérséklet,Beltéri hőmérséklet,Max./min. értékek · Házszín: Fehér · Külső hőmérséklet mérési tartomány: -40
| Belső hőmérséklet | -10 ... +50 °C |
|---|---|
| Mérési tartomány (külső hőmérséklet) | -40 ... +70 °C |
| Bázisállomás tápellátás | CR 2032 gombelem (vele szállítjuk) |
| Házszín | Fehér |
| Átviteli jel | Kábelhez kötött |
| Funkciók | Kültéri hőmérséklet |
| Funkciók | Beltéri hőmérséklet |
| Funkciók | Max./min. értékek |
| Súly (állomás) | 79 g |
| Üzemi feszültség | 1 db CR2032 gombelem (vele szállítjuk) |
| Termék típus | Hőmérő |
| Termékazonosító | 39840 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TFA |
| Cikkszám | 672445 |
| Súly | 50 g |
| Vonalkód | 4009816021199 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.