Kültéri digitális hőmérő, TFA 301039
Gyártó: TFA
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Elektronikus kültéri hőmérőMaximum- és minimum értékek kijelzéseÁtkapcsolható °C/°F közöttIdőjárásállóAz időjárásálló hőmérő különösen kültéri használatra alkalmas. Egy pillanat alatt kijelzi a maximális, az aktuális és a mini...
Termékazonosító: 39727
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 7 190 Ft/db)
7 190 Ft
Maximum- és minimum értékek kijelzése
Átkapcsolható °C/°F között
Időjárásálló
Az időjárásálló hőmérő különösen kültéri használatra alkalmas. Egy pillanat alatt kijelzi a maximális, az aktuális és a minimális hőmérsékletet.
Jellemzők:
Átkapcsolható °C/°F között · Maximum- és minimum értékek · Falra szerelhető.
Műszaki adatok:
Bázisállomás tápellátás: 1 db mikroelem (vele szállítjuk) · Funkciók: Kültéri hőmérséklet,Max./min. értékek · Házszín: Ezüst · Külső páratartalom mérési tartomány: - · Méret (bázisállomás): 80 x 150 x 29 mm · Mérési tartomány (belső hőmérséklet): -20
| Belső hőmérséklet | -20 ... + 70 °C |
|---|---|
| Mérési tartomány (külső hőmérséklet) | -20 ... + 70 °C |
| Beltéri légnedvesség | - |
| Külső páratartalom | - |
| Bázisállomás tápellátás | 1 db mikroelem (vele szállítjuk) |
| Házszín | Ezüst |
| Funkciók | Kültéri hőmérséklet |
| Funkciók | Max./min. értékek |
| Méret (bázisállomás) | 80 x 150 x 29 mm |
| Termék típus | Hőmérő |
| Termékazonosító | 39727 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TFA |
| Cikkszám | 672207 |
| Súly | 121 g |
| Vonalkód | 4009816018977 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.