Digitális hőmérő és páratartalom mérő, TFA Style 30.5021.01
Gyártó: TFA
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Hő- és légnedvesség mérő, digitális, TFA StyleMaximum- és minimum érték kijelzésKomfortzóna funkcióNagy kijelzőMinőségi megjelenésHőmérséklet vagy légnedvesség kijelzés nagy formátumbanElegáns készülék, magasfényű felü...
Termékazonosító: 39721
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 10 990 Ft/db)
10 990 Ft
Maximum- és minimum érték kijelzés
Komfortzóna funkció
Nagy kijelző
Minőségi megjelenés
Hőmérséklet vagy légnedvesség kijelzés nagy formátumban
Elegáns készülék, magasfényű felülettel, a lakás klímájának kijelzésére. A hőmérséklet és a légnedvesség váltakozva jelenik meg nagyméretű számokkal, a helyiség ideális klímáját egy mosolygó arc jelzi.
Jellemzők:
Beltéri hőmérséklet és légnedvesség kijelzés · Komfortzóna · Maximum- és minimum értékek · Óraidő · Asztalra állítható vagy falra szerelhető.
Műszaki adatok:
Bázisállomás tápellátás: CR 2032 gombelem (vele szállítjuk) · Funkciók: Beltéri légnedvesség,Beltéri hőmérséklet · Házszín: Fekete · Külső páratartalom mérési tartomány: - · Méret (bázisállomás): 104 x 104 x 13 mm · Mérési tartomány (belső hőmérséklet): -20
Szállítás tartalma:
Hő- és légnedvesség mérő · 1 db CR 2032 gombelem.
| Belső hőmérséklet | -20 ... +50 °C |
|---|---|
| Mérési tartomány (külső hőmérséklet) | - °C |
| Beltéri légnedvesség | 20 ... 99 % |
| Külső páratartalom | - |
| Bázisállomás tápellátás | CR 2032 gombelem (vele szállítjuk) |
| Házszín | Fekete |
| Funkciók | Beltéri légnedvesség |
| Funkciók | Beltéri hőmérséklet |
| Méret (bázisállomás) | 104 x 104 x 13 mm |
| Súly (állomás) | 143 g |
| Termék típus | Hőmérséklet- és légnedvesség mérő |
| Termékazonosító | 39721 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TFA |
| Cikkszám | 672196 |
| Súly | 143 g |
| Vonalkód | 4009816019790 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.