Analóg hőmérő és páratartalom mérő, arany, TFA 45.2007
Gyártó: TFA
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Analóg hőmérséklet-/nedvességmérő Szintetikus hajszál-nedvességmérőBeépítve 40 mm-es hőmérőA spirál nedvességmérővel ellentétben - ami csak a skála egy pontján nyújt korrekt kijelzést - a szintetikus hajszál-nedvességmérő szerke...
Termékazonosító: 39653
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 9 890 Ft/db)
9 890 Ft
Szintetikus hajszál-nedvességmérő
Beépítve 40 mm-es hőmérő
A spirál nedvességmérővel ellentétben - ami csak a skála egy pontján nyújt korrekt kijelzést - a szintetikus hajszál-nedvességmérő szerkezete alapján úgy állítható be, hogy a teljes skálatartományban megbízhatóan jelezzen.
Műszaki adatok:
Alkalmazási terület: Beltér · Funkciók: Beltéri légnedvesség,Beltéri hőmérséklet · Időjárásjelző állomás típus: Analóg hőmérséklet- és légnedvesség mérő · Kivitel: Fali · Szín: Arany · Súly: 105 g · Átviteli mód: Direkt
| Méret | (Ø) 100 mm |
|---|---|
| Házszín | Arany |
| Átmérő | 100 mm |
| Anyag | Fém |
| Átviteli jel | Direkt |
| Funkciók | Beltéri légnedvesség |
| Funkciók | Beltéri hőmérséklet |
| Kivitel | Fali |
| Méret (bázisállomás) | 35 x 100 mm |
| Súly (állomás) | 105 g |
| Termék típus | Hőmérséklet- és légnedvesség mérő |
| Termékazonosító | 39653 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TFA |
| Cikkszám | 672101 |
| Súly | 87.2 g |
| Vonalkód | 4009816003270 |
1 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Egyértelmű termékleírás
S.B. –