TFA mini analóg nosztalgia kvarc ébresztőóra, króm, 39x60x18 mm
Gyártó: TFA
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Mini nosztalgia kvarc-vekkerFém házMini ébresztőóra klasszikus külsővel, kvarc óraművel, krómozott számokkal, mutatókkal és házzalMűszaki adatok: Ház anyaga: Fém · Házszín: Króm · Kivitel: Kvarc · Méret, magasság: 6...
Termékazonosító: 39651
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 990 Ft/db)
2 990 Ft
Fém ház
Mini ébresztőóra klasszikus külsővel, kvarc óraművel, krómozott számokkal, mutatókkal és házzal
Műszaki adatok:
Ház anyaga: Fém · Házszín: Króm · Kivitel: Kvarc · Méret, magasság: 6 cm · Méret, mélység: 1.8 cm · Méret, szélesség: 3.9 cm · Riasztási idők: 1 · Számlap/kijelző szín: Fekete · Tápellátás: LR 44 gombelem (vele szállítjuk) · Típus: Ébresztőóra
| Riasztási idők | 1 |
|---|---|
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 3.9 x 6 x 1.8 cm |
| Számlap/kijelző szín | Fekete |
| Házszín | Króm |
| Mélység | 1.8 cm |
| Magasság | 6 cm |
| Szélesség | 3.9 cm |
| Ház anyaga | Fém |
| Kijelző | analóg |
| Kivitel | Kvarc |
| Tápellátás | LR 44 gombelem (vele szállítjuk) |
| Súly | 50 g |
| Termék típus | Ébresztőóra |
| Termékazonosító | 39651 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TFA |
| Cikkszám | 672099 |
| Súly | 52 g |
| Vonalkód | 4009816018410 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.