Beépíthető analóg páratartalom mérő Ø 70 mm, TFA 44.1011
Gyártó: TFA
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Beépíthető páratartalommérőKlasszikus kivitelPolírozott sárgaréz kerettelFelépítheti a saját időjárásjelző állomását klasszikus stílusban. A műszerskálák sárgaréz színűek, nyomtatott számjegyekkel. A fedőlap akrilüveg, polírozott...
Termékazonosító: 38948
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 290 Ft/db)
3 290 Ft
Klasszikus kivitel
Polírozott sárgaréz kerettel
Felépítheti a saját időjárásjelző állomását klasszikus stílusban. A műszerskálák sárgaréz színűek, nyomtatott számjegyekkel. A fedőlap akrilüveg, polírozott alumínium-sárgaréz kerettel. A műszerház szerelőgyűrűvel van ellátva, benyomható vagy ragasztható. Ezek a darabok hibás műszerek cseréjére is használhatók, és egyenként is beszerezhetők.
Műszaki adatok:
Alkalmazási terület: Beltér · Anyag: Fém,Műanyag · Funkciók: Beltéri légnedvesség · Időjárásjelző állomás típus: Analóg légnedvesség mérő · Kivitel: Beépíthető · Szín: Sárgaréz · Súly: 460 g · Átmérő: 70 mm
| Méret | (Ø) 70 mm |
|---|---|
| Házszín | Sárgaréz |
| Átmérő | 70 mm |
| Anyag | Fém |
| Anyag | Műanyag |
| Funkciók | Beltéri légnedvesség |
| Kivitel | Beépíthető |
| Mérési tartomány | Páratartalommérő: 0 - 100% rel |
| Súly (állomás) | 460 g |
| Termék típus | Légnedvesség mérő |
| Termékazonosító | 38948 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TFA |
| Cikkszám | 650116 |
| Súly | 51 g |
| Vonalkód | 4009816013927 |
1 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Jó minőségű az áru. Szép. Jól működik.
K.P. –