Mini digitális hőmérő és páratartalom mérő, TFA 30.5005
Gyártó: TFA
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Hőmérséklet- és légnedvesség mérő, miniMin/max. funkcióMéret: 53 x 39 x 15 mmUniverzálisan használhatóIgen kompakt hő- és légnedvesség mérő a beltéri hőmérséklet és légnedvesség értékek mérésére. Jellemzők:...
Termékazonosító: 38702
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 790 Ft/db)
5 790 Ft
Min/max. funkció
Méret: 53 x 39 x 15 mm
Univerzálisan használható
Igen kompakt hő- és légnedvesség mérő a beltéri hőmérséklet és légnedvesség értékek mérésére.
Jellemzők:
Asztalra állítható · LC kijelző.
Műszaki adatok:
Bázisállomás tápellátás: LR 44 gombelem (vele szállítjuk) · Funkciók: Beltéri légnedvesség,Beltéri hőmérséklet,Max./min. értékek · Házszín: Fehér · Külső páratartalom mérési tartomány: - · Méret (bázisállomás): 53 x 39 x 15 mm · Mérési tartomány (belső hőmérséklet): -10
Szállítás tartalma:
Hőmérséklet- és légnedvesség mérő · 1 db LR 44 gombelem · Használati útmutató.
| Belső hőmérséklet | -10 ... +60 °C |
|---|---|
| Mérési tartomány (külső hőmérséklet) | - °C |
| Beltéri légnedvesség | 10 ... 99 % |
| Külső páratartalom | - |
| Bázisállomás tápellátás | LR 44 gombelem (vele szállítjuk) |
| Házszín | Fehér |
| Funkciók | Beltéri légnedvesség |
| Funkciók | Beltéri hőmérséklet |
| Funkciók | Max./min. értékek |
| Méret (bázisállomás) | 53 x 39 x 15 mm |
| Üzemi feszültség | 1 db LR 44 gombelem (vele szállítjuk) |
| Termék típus | Hőmérséklet- és légnedvesség mérő |
| Termékazonosító | 38702 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TFA |
| Cikkszám | 646304 |
| Súly | 34 g |
| Vonalkód | 4009816007476 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Minden rendben volt, sok-sok +++++++
pamari –