Digitális min./max. ablakhőmérő, TFA 30.1030
Gyártó: tfa
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Digitális ablakhőmérőÁtlátszó kijelzőVízállóKültérre szerelhetőEz a digitális hőmérő külső és belső területen is használható. Nagyméretű kijelzője gyors leolvasást biztosít.Jellemzők: Min. - és maximum érték...
Termékazonosító: 38678
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 090 Ft/db)
6 090 Ft
Átlátszó kijelző
Vízálló
Kültérre szerelhető
Ez a digitális hőmérő külső és belső területen is használható. Nagyméretű kijelzője gyors leolvasást biztosít.
Jellemzők:
Min. - és maximum értékek automatikus visszaállással.
Műszaki adatok:
Bázisállomás tápellátás: Elem · Funkciók: Kültéri hőmérséklet,Beltéri hőmérséklet · Időjárásjelző állomás típus: Ablakhőmérő · Mérési tartomány (külső hőmérséklet): -25
Szállítás tartalma:
Ablakhőmérő,tartó,öntapadó fólia,1 db LR 44 gombelem,használati útmutató.
| Belső hőmérséklet | -10...+50 °C |
|---|---|
| Mérési tartomány (külső hőmérséklet) | -25...+70 °C |
| Bázisállomás tápellátás | LR 44 gombelem (vele szállítjuk) |
| Házszín | Ezüst |
| Funkciók | Kültéri hőmérséklet |
| Funkciók | Beltéri hőmérséklet |
| Felbontás | 0,1 °C |
| Méret (bázisállomás) | 40 x 90 x 15 mm |
| Üzemi feszültség | 1 db LR 44 gombelem (vele szállítjuk) |
| Termék típus | Ablakhőmérő |
| Termékazonosító | 38678 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | tfa |
| Cikkszám | 646244 |
| Súly | 66 g |
| Vonalkód | 4009816015891 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




gyorsaság
C.I. –