Digitális ablakhőmérő, TFA 30.1025
Gyártó: TFA
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
AblakhőmérőNagy, jó leolvasható átlátszó kijelzőEgyszerű felhelyezésMin./max. értékek tárolásaA digitális ablakhőmérő nagy, könnyen olvasható számokkal mutatja a környezet hőmérsékletét, a nap legmagasabb és legalacsonyabb hőm...
Termékazonosító: 38613
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 8 690 Ft/db)
8 690 Ft
Nagy, jó leolvasható átlátszó kijelző
Egyszerű felhelyezés
Min./max. értékek tárolása
A digitális ablakhőmérő nagy, könnyen olvasható számokkal mutatja a környezet hőmérsékletét, a nap legmagasabb és legalacsonyabb hőmérséklet értékeivel együtt ezeket naponta automatikusan frissíti. A készüléket könnyen lehet rögzíteni: a tartót kívülről az ablaküvegre kell ragasztani, a hőmérőt beakasztani, és kész! Ablaktisztításnál vagy elemcserénél ugyanígy egyszerűen levehető.
Műszaki adatok:
Bázisállomás tápellátás: 1 db mikroelem (vele szállítjuk) · Funkciók: Max./min. értékek,Kültéri hőmérséklet · Házszín: Ezüst · Külső páratartalom mérési tartomány: - · Méret (bázisállomás): 97 x 105 x 23 mm · Mérési tartomány (belső hőmérséklet): -10
Szállítás tartalma:
Ablakhőmérő · 1 db mikroelem · Használati útmutató.
| Belső hőmérséklet | -10 ... +50 °C |
|---|---|
| Mérési tartomány (külső hőmérséklet) | -25 ... +70 °C |
| Külső páratartalom | - |
| Bázisállomás tápellátás | 1 db mikroelem (vele szállítjuk) |
| Házszín | Ezüst |
| Funkciók | Max./min. értékek |
| Funkciók | Kültéri hőmérséklet |
| Pontosság | ±1 °C |
| Méret (bázisállomás) | 97 x 105 x 23 mm |
| Súly (állomás) | 110 g |
| Üzemi feszültség | 1 db mikroelem (vele szállítjuk) |
| Termék típus | Ablakhőmérő |
| Termékazonosító | 38613 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TFA |
| Cikkszám | 646031 |
| Súly | 164 g |
| Vonalkód | 4009816012876 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Korrekt adásvétel, ajánlom.
Ákos_Endre –