Mini digitális hőmérő, TFA 30.2017.02 SB
Gyártó: TFA
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Hőmérő, miniUniverzálisan használhatóKompakt hőmérő a beltéri hőmérséklet mérésére.Jellemzők: Kitámasztóval.Műszaki adatok: Bázisállomás tápellátás: LR 44 gombelem (vele szállítjuk) · Funkciók: Be...
Termékazonosító: 38468
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 090 Ft/db)
4 090 Ft
Univerzálisan használható
Kompakt hőmérő a beltéri hőmérséklet mérésére.
Jellemzők:
Kitámasztóval.
Műszaki adatok:
Bázisállomás tápellátás: LR 44 gombelem (vele szállítjuk) · Funkciók: Beltéri hőmérséklet · Időjárásjelző állomás típus: Digitális hőmérő · Külső páratartalom mérési tartomány: - · Méret (bázisállomás): 53 x 39 x 15 mm · Mérési tartomány (belső hőmérséklet): -10
| Belső hőmérséklet | -10...+60 °C |
|---|---|
| Mérési tartomány (külső hőmérséklet) | - °C |
| Beltéri légnedvesség | - |
| Külső páratartalom | - |
| Bázisállomás tápellátás | LR 44 gombelem (vele szállítjuk) |
| Szín | Fehér |
| Szín | Szürke |
| Szín | Fekete |
| Házszín | Fehér |
| Házszín | Szürke |
| Házszín | Fekete |
| Átviteli jel | Kábelhez kötött |
| Funkciók | Beltéri hőmérséklet |
| Méret (bázisállomás) | 53 x 39 x 15 mm |
| Termék típus | Hőmérő |
| Termékazonosító | 38468 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TFA |
| Cikkszám | 640240 |
| Súly | 33 g |
| Vonalkód | 4009816007247 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.