Paradox homokóra, kék, TFA 18.6008.06
Gyártó: TFA
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Homokóra, Contra 18.6008.06Plexiüveg test műanyag golyócskákkalA műanyag golyócskák alulró felfelé mozognakSzokatlan formatervezésLefutási idő: kb. 10 percIdeális dekoráció és ajándékA Contra homokóra a gyerekeket és a...
Termékazonosító: 584411
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 990 Ft/db)
2 990 Ft
Plexiüveg test műanyag golyócskákkal
A műanyag golyócskák alulró felfelé mozognak
Szokatlan formatervezés
Lefutási idő: kb. 10 perc
Ideális dekoráció és ajándék
A Contra homokóra a gyerekeket és a felnőtteket egyaránt lenyűgözi, ugyanis a gravitációval ellentétesen a golyócskák alulról fölfelé mozognak benne.
Így hasznos és dekoratív kiegészítője lehet háztartásának. Ajándékként is kiváló.
Jellemzők:
Plexiüveg test műanyag golyócskákkal
Alulról felfelé mozognak
Műszaki adatok:
Időzítési idő (max.): 10 perc · Kijelző (digitális/mechanikus/analóg): mechanikus · Kivitel: Homokóra · Méret, magasság: 117 mm · Méret, mélység: 24 mm · Méret, szélesség: 65 mm · Szín: Kék · Súly: 83 · További műszaki adatok: A műanyag golyócskák alulró felfelé mozognak · Típus: Homokóra
Szállítás tartalma:
Homokóra,Használati útmutató
| Kivitel | Homokóra |
|---|---|
| Szín | Kék |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 65 x 117 x 24 mm |
| Súly | 83 |
| Mélység | 24 mm |
| Magasság | 117 mm |
| Szélesség | 65 mm |
| Időzítési idő (max.) | 10 perc |
| Kijelző | mechanikus |
| Termék típus | Homokóra |
| Termékazonosító | 584411 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TFA |
| Cikkszám | 1764063 |
| Súly | 101 g |
| Vonalkód | 4009816029270 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Gyors, korrekt partner. Mindenkinek ajánlom.
keretsen –