Grill hőmérő érintőképernyővel, TFA 14.1509.01
Gyártó: TFA
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Digitális grill hőmérőSzínes kijelzővel, háttérvilágítással és érzékelős gombokkal A maghőmérséklet felügyeletéhez, húsok optimális elkészítéséhez Használható tűzhelyhez vagy grillhez, ideális alacsony hőmérsékleten való sütéshez is <...
Termékazonosító: 444514
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 8 090 Ft/db)
8 090 Ft
Színes kijelzővel, háttérvilágítással és érzékelős gombokkal
A maghőmérséklet felügyeletéhez, húsok optimális elkészítéséhez
Használható tűzhelyhez vagy grillhez, ideális alacsony hőmérsékleten való sütéshez is
Riasztás a célhőmérséklet elérésekor
Még nem volt ilyen egyszerű a grillezés. Intuitívan és pofonegyszerűen mérheti a húsok maghőmérsékletét és emellett egy akusztikus figyelmeztető jel tájékoztatja, ha elérte a beállított cél hőmérsékletet.
Jellemzők:
Digitális grill hőmérő
Háttérmegvilágított színes kijelzővel
Háttérvilágítás és érintés-érzékelős gombok
A maghőmérséklet felügyeletéhez, húsok optimális elkészítéséhez
Használható tűzhelyhez vagy grillhez, ideális alacsony hőmérsékleten való sütéshez is
Riasztás a célhőmérséklet elérésekor
Nemesacél érzékelő
Mágnessel és talppal Méret: 76 x 25 x 76 mm, 66,6 g,
2 db mikroelem (nem szállítjuk vele),
Kábelhossz: 1m
Mérési tartomány: -30 … +300°C
Nemesacél érzékelő, mágnes és talp
Műszaki adatok:
Anyag: Műanyag · Bázisállomás tápellátás: 2 db mikroelem (nem szállítjuk vele) · Funkciók (háztartási hőmérő): Sütés,Grill ételek · Háztartási hőmérő jellemzők: Felügyelet és maghőmérséklet,Érintőkijelzővel,Vezetékes érzékelő · Hőmérséklet mérési tartomány: -30 ... +300 °C · Kijelző (digitális/mechanikus/analóg): Mechanikus · Méret (bázisállomás): 72x25x72 mm · Méret (érzékelő): 1 m · Mérési tartomány (belső hőmérséklet): - 30 ... + 300 °C · Szín: Fekete · Súly: 67 g · További műszaki adatok: színes kijelző, háttérvilágítás · Típus (kategória): Grill hőmérő
Szállítás tartalma:
Bázis készülék, vezetékes érzékelő (30.3523)
| Belső hőmérséklet | - 30 ... + 300 °C |
|---|---|
| Bázisállomás tápellátás | 2 db mikroelem (nem szállítjuk vele) |
| Súly | 67 g |
| Méret (érzékelő) | 1 m |
| Szín | Fekete |
| Kijelző | mechanikus |
| Funkciók | Sütés |
| Funkciók | Grill ételek |
| Jellemzők | Felügyelet és maghőmérséklet |
| Jellemzők | Érintőkijelzővel |
| Jellemzők | Vezetékes érzékelő |
| Anyag | Műanyag |
| Hőmérséklet | -30 ... +300 °C |
| Méret (bázisállomás) | 72x25x72 mm |
| Termék típus | Grill hőmérő |
| Termékazonosító | 444514 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TFA |
| Cikkszám | 1555098 |
| Súly | 161 g |
| Vonalkód | 4009816030139 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.