Hűtő és fagyasztó hőmérő, TFA 14.4000
Gyártó: TFA
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Hűtő hőmérőszínes hideg zónákFelakaszthatóMűszaki adatok: Mérési tartomány (belső hőmérséklet): -30 ... +40 °C · Szín: Fehér · Súly: 15 g · Típus (kategória): Hűtő-/fagyasztószekrény hőmérőSzállítás tartalma:...
Termékazonosító: 444513
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 090 Ft/db)
1 090 Ft
színes hideg zónák
Felakasztható
Műszaki adatok:
Mérési tartomány (belső hőmérséklet): -30 ... +40 °C · Szín: Fehér · Súly: 15 g · Típus (kategória): Hűtő-/fagyasztószekrény hőmérő
Szállítás tartalma:
Hűtőszekrény hőmérő,Használati útmutató.
| Belső hőmérséklet | -30 ... +40 °C |
|---|---|
| Súly | 15 g |
| Szín | Fehér |
| Kijelző | analóg |
| Termék típus | Hűtő-/fagyasztószekrény hőmérő |
| Termékazonosító | 444513 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TFA |
| Cikkszám | 1555097 |
| Súly | 15 g |
| Vonalkód | 4009816002693 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.