Vezeték nélküli hő- és páratartalom mérő, fekete, TFA Trinity
Gyártó: TFA
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Rádiójel vezérlésű hőmérséklet-/légnedvesség mérő, Trinity A külső hőmérséklet és légnedvesség adatok vezeték nélküli átvitele legfeljebb 3 adóval (max.80 m)Beltéri hőmérséklet és légnedvesség kijelzésRádiójel vezérlésű óra (DCF77) Termékazonosító: 407822 Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 16 990 Ft/db)
16 990 Ft
A külső hőmérséklet és légnedvesség adatok vezeték nélküli átvitele legfeljebb 3 adóval (max.80 m)
Beltéri hőmérséklet és légnedvesség kijelzés
Rádiójel vezérlésű óra (DCF77)
Jellemzők:
Tendenciajelölő nyilak
Max.-min. funkció
Rádiójel vezérlésű nagy méretű óra dátum kijelzéssel és a hét napjával (6 nyelven)
Tápáram ellátás alapja: 2 db 1,5 V-os ceruzaelem
Érzékelő áramellátása: 2 db 1,5 V-os ceruzaelem
Műszaki adatok:
Bázisállomás tápellátás: 2 db ceruzaelem (nem szállítjuk vele) · Funkciók: Kültéri légnedvesség,Kültéri hőmérséklet,Beltéri légnedvesség,Beltéri hőmérséklet,Dátum,Rádiójel vezérlésű óra (DCF77) · Házszín: Fekete · Kijelző (digitális/mechanikus/analóg): Digitális · Külső páratartalom mérési tartomány: 1 - 99 % · Max. hatótáv (szabad területen): 80 m · Méret (bázisállomás): 157 x 117 x 43 mm · Méret (érzékelő): 130 x 40 x 21 mm · Mérési tartomány (belső hőmérséklet): 0 - 50 °C · Mérési tartomány (külső hőmérséklet): - 40 - +60 °C · Mérési tartomány (légnedvesség): 1 - 99 % · Súly (adó): 47 g · Súly (állomás): 214 g · Típus (kategória): Rádiójel vezérlésű hőmérséklet- és légnedvesség mérő · Átviteli jel: 433 Mhz rádiójel · Érzékelő tápellátás: 2 db ceruzaelem (nem szállítjuk vele)
Szállítás tartalma:
Bázisállomás (elemek nélkül),Külső érzékelő (elemek nélkül),Használati útmutató.
| Belső hőmérséklet | 0 - 50 °C |
|---|---|
| Mérési tartomány (külső hőmérséklet) | - 40 - +60 °C |
| Beltéri légnedvesség | 1 - 99 % |
| Külső páratartalom | 1 - 99 % |
| Max. hatótáv (szabad területen) | 80 m |
| Bázisállomás tápellátás | 2 db ceruzaelem (nem szállítjuk vele) |
| Érzékelő tápellátás | 2 db ceruzaelem (nem szállítjuk vele) |
| Méret (érzékelő) | 130 x 40 x 21 mm |
| Házszín | Fekete |
| Kijelző | digitális |
| Átviteli jel | 433 Mhz rádiójel |
| Funkciók | Kültéri légnedvesség |
| Funkciók | Kültéri hőmérséklet |
| Funkciók | Beltéri légnedvesség |
| Funkciók | Beltéri hőmérséklet |
| Funkciók | Dátum |
| Funkciók | Rádiójel vezérlésű óra (DCF77) |
| Méret (bázisállomás) | 157 x 117 x 43 mm |
| Súly (adó) | 47 g |
| Súly (állomás) | 214 g |
| Termék típus | Vezeték nélküli hőmérséklet- és légnedvesség mérő |
| Termékazonosító | 407822 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TFA |
| Cikkszám | 1538704 |
| Súly | 370 g |
| Vonalkód | 4009816029638 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.