Vezeték nélküli időjárásjelző állomás 3 érzékelővel, TFA View 35.1142.01
Gyártó: TFA
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Rádiójel vezérlésű időjárásjelző állomás, ViewRádiójel vezérlésű óra (DCF77)3 db külső érzékelőHőmérséklet és légnedvesség felügyelete maximum 4 helyiségbenEz az meteorológiai állomás nem csak az időjárás-előrejelzést mutatja,...
Termékazonosító: 395031
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 22 990 Ft/db)
22 990 Ft
Rádiójel vezérlésű óra (DCF77)
3 db külső érzékelő
Hőmérséklet és légnedvesség felügyelete maximum 4 helyiségben
Ez az meteorológiai állomás nem csak az időjárás-előrejelzést mutatja, hanem a rendelkezésre álló szobahőmérsékletet és páratartalmat, valamint a szállított 3 rádióadó hőmérsékleti-páratartalmát is. Az időjárást 5 időjárási szimbólum képviseli (napos, részben felhős, esős, viharos és borús). A rádióóra automatikusan lehívja az időjelet Frankfurtból, és így megmutatja a pontos időt. Ez azt jelenti, hogy automatikusan alkalmazkodik a nyári és a téli időhöz.
Jellemzők:
A helyiség- és a külső térség klímájának ellenőrzése
Beltéri érzékelő és 3 db vezeték nélküli rádiós adó (max. 60 m)
Hőmérséklet és légnedvesség felügyelete maximum 4 helyiségben
Max.-min. funkció
Tendenciajelölő nyilak
Időjárás előrejelzés légnyomás alapján
Rádiójel vezérlésű óra dátummal, a hét napjával (7 nyelven) és ébresztéssel
Érzékelők tápáramellátása: egyenként 2 db (AAA) mikroelem
Bázisállomás tápáramellátása: 2 db (AAA) mikroelem
Műszaki adatok:
Bázisállomás tápellátás: 2 db mikroelem (nem szállítjuk vele) · Funkciók: Kültéri légnedvesség,Kültéri hőmérséklet,Dátum,Beltéri légnedvesség,Beltéri hőmérséklet,Max./min. értékek,Légnyomás,Max. 3 érzékelő,Időjárás előrejelzés,Rádiójel vezérlésű óra (DCF77) · Házszín: Fekete · Kijelző (digitális/mechanikus/analóg): digitális · Külső hőmérséklet mérési tartomány: -40...+60 °C · Külső páratartalom mérési tartomány: 1 - 99 % · Max. hatótáv (szabad területen): 60 m · Méret (bázisállomás): 131 x 102 x 26 mm · Méret (érzékelő): 108 x 45 x 20 mm · Mérési tartomány (belső hőmérséklet): -10 ... +60 °C · Mérési tartomány (légnedvesség): 20 - 95 % · Súly (adó): 45 g · Súly (állomás): 152 g · Termék típus: Vezeték nélküli időjárásjelző állomás · Átviteli jel: 433 Mhz rádiójel · Érzékelő tápellátás: 6 db mikroelem (nem szállítjuk vele) · Érzékelők száma (max.): 3
Szállítás tartalma:
Bázisállomás (elemek nélkül),3 db külső érzékelő (elemek nélkül),Használati útmutató.
Figyelem:
Elemek nélkül szállítjuk
| Méret (bázisállomás) | 131 x 102 x 26 mm |
|---|---|
| Méret (érzékelő) | 108 x 45 x 20 mm |
| Érzékelők száma (max.) | 3 |
| Funkciók | Kültéri légnedvesség |
| Funkciók | Kültéri hőmérséklet |
| Funkciók | Dátum |
| Funkciók | Beltéri légnedvesség |
| Funkciók | Beltéri hőmérséklet |
| Funkciók | Max./min. értékek |
| Funkciók | Légnyomás |
| Funkciók | Max. 3 érzékelő |
| Funkciók | Időjárás előrejelzés |
| Funkciók | Rádiójel vezérlésű óra (DCF77) |
| Súly (adó) | 45 g |
| Súly (állomás) | 152 g |
| Külső páratartalom | 1 - 99 % |
| Mérési tartomány (külső hőmérséklet) | -40...+60 °C |
| Beltéri légnedvesség | 20 - 95 % |
| Belső hőmérséklet | -10 ... +60 °C |
| Max. hatótáv (szabad területen) | 60 m |
| Érzékelő tápellátás | 6 db mikroelem (nem szállítjuk vele) |
| Bázisállomás tápellátás | 2 db mikroelem (nem szállítjuk vele) |
| Átviteli jel | 433 Mhz rádiójel |
| Házszín | Fekete |
| Kijelző | digitális |
| Termék típus | Vezeték nélküli időjárásjelző állomás |
| Termékazonosító | 395031 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TFA |
| Cikkszám | 1538703 |
| Súly | 393 g |
| Vonalkód | 4009816029546 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.