Vezeték nélküli időjárásjelző állomás, TFA Spring Breeze 35.1140.01
Gyártó: TFA
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Rádiójel vezérlésű időjárásjelző állomás, Spring BreezeKültéri hőmérséklet, légnedvesség és szélerősség vezeték nélküli átvitele (max. 80 m)Beltéri hőmérséklet és légnedvesség kijelzésIdőjárás előrejelzés szimbólumokkalRádiójel ve...
Termékazonosító: 395108
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 34 990 Ft/db)
34 990 Ft
Kültéri hőmérséklet, légnedvesség és szélerősség vezeték nélküli átvitele (max. 80 m)
Beltéri hőmérséklet és légnedvesség kijelzés
Időjárás előrejelzés szimbólumokkal
Rádiójel vezérlésű óra (DCF77)
A rádiós meteorológiai állomással mindig látható az aktuális időjárás. Az időjárási adatokat vonzóan animálja a színes megvilágítású kijelző. 2 fényerősség mellett a színes kijelző nagyon könnyen olvasható. A külső hőmérsékletet, a páratartalmat és a szélsebességet vezeték nélkül továbbítja a kijelzőre. Az esőtől és a naptól való védelem érdekében a kültéri érzékelő időjárásálló házban van.
Jellemzők:
Légnyomás tendencia, min./max. funkció
Tendencia kijelzés, érzékelt hőmérséklet és harmatpont
Grafikus szélsebesség kijelzés
Max. szélsebesség és szél-alakulás (utolsó órában, 24 óra alatt, 7 nap alatt, 30 nap alatt és egy év alatt)
Programozható riasztási értékek
Rádiójel vezérlésű óra dátum kijelzéssel és a hét napjával (6 nyelvvel)
Színes kijelző két világosság fokozattal (tartós üzemelésnél hálózati adapterrel)
Bővíthető 2 db hőmérséklet/nedvességmérővel (T/H 30.3221.02, külön rendelhető)
Mérési tartomány:
Hőm. beltér:: 0…+50°C (32…122°F)
Hőm. kültér: -40…+60°C (-40… +140°F)
Nedv. bel/kült.: 1…99%
Szél: 0…120kmh (0…12 Beaufort)
Hőm./nedv./szél érzékelő: 30.3222.02, 2 x 1,5 V C elemek nélkül
Műszaki adatok:
Bázisállomás tápellátás: Tápegység (vele szállítjuk),3 db mikroelem (nem szállítjuk vele) · Funkciók: Kültéri légnedvesség,Kültéri hőmérséklet,Beltéri légnedvesség,Beltéri hőmérséklet,Időjárás előrejelzés,Dátum,Légnyomás,Max./min. értékek,Szélmérő,Rádiójel vezérlésű óra (DCF77) · Házszín: Fekete · Kijelző (digitális/mechanikus/analóg): digitális · Külső hőmérséklet mérési tartomány: -40...+60 °C · Külső páratartalom mérési tartomány: 1 - 99 % · Max. hatótáv (szabad területen): 80 m · Méret (bázisállomás): 208 x 26 x 140 mm · Méret (szélmérő): 468 x 163 x 141 mm · Mérési tartomány (belső hőmérséklet): 0 - 50 °C · Mérési tartomány (légnedvesség): 1 - 99 % · Szélsebesség mérési tartomány: 0 - 120 km/óra · Súly (szélmérő): 439 g · Súly (állomás): 344 g · Termék típus: Vezeték nélküli időjárásjelző állomás · Átviteli jel: 433 Mhz rádiójel · Érzékelő tápellátás: 2 db babyelem (nem szállítjuk vele) · Érzékelők száma (max.): 3
Szállítás tartalma:
Bázisállomás,Külső érzékelő,Hálózati adapter,Használati útmutató.
| Méret (bázisállomás) | 208 x 26 x 140 mm |
|---|---|
| Méret (szélmérő) | 468 x 163 x 141 mm |
| Érzékelők száma (max.) | 3 |
| Funkciók | Kültéri légnedvesség |
| Funkciók | Kültéri hőmérséklet |
| Funkciók | Beltéri légnedvesség |
| Funkciók | Beltéri hőmérséklet |
| Funkciók | Időjárás előrejelzés |
| Funkciók | Dátum |
| Funkciók | Légnyomás |
| Funkciók | Max./min. értékek |
| Funkciók | Szélmérő |
| Funkciók | Rádiójel vezérlésű óra (DCF77) |
| Súly (állomás) | 344 g |
| Súly (szélmérő) | 439 g |
| Külső páratartalom | 1 - 99 % |
| Mérési tartomány (külső hőmérséklet) | -40...+60 °C |
| Beltéri légnedvesség | 1 - 99 % |
| Belső hőmérséklet | 0 - 50 °C |
| Szélsebesség | 0 - 120 km/óra |
| Max. hatótáv (szabad területen) | 80 m |
| Érzékelő tápellátás | 2 db babyelem (nem szállítjuk vele) |
| Bázisállomás tápellátás | Tápegység (vele szállítjuk) |
| Bázisállomás tápellátás | 3 db mikroelem (nem szállítjuk vele) |
| Átviteli jel | 433 Mhz rádiójel |
| Házszín | Fekete |
| Kijelző | digitális |
| Termék típus | Vezeték nélküli időjárásjelző állomás |
| Termékazonosító | 395108 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TFA |
| Cikkszám | 1538702 |
| Súly | 1.502 kg |
| Vonalkód | 4009816029713 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.