TE Connectivity 726386-2 Dugaszoló nyelv Nyomtatott áramkörökbe történő beforrasztáshoz Dugasz szélesség: 6.3 mm Dugaszolási vastagság: 0.8 mm 180 ° Szigetelés
Gyártó: TE Connectivity
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TE Connectivity 726386-2 Dugaszoló nyelv Nyomtatott áramkörökbe történő beforrasztáshoz Dugasz szélesség: 6.3 mm Dugaszolási vastagság: 0.8 mm 180 ° Szigetelés
Termékazonosító: 749368
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 115 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 15
115 Ft
| Szín | Fémes |
|---|---|
| Érintkezőanyag | Sárgaréz ónozott |
| Gyártói szám | 726386-2 |
| Gyártói szám | 726386-2 |
| Tartalom | 1 db |
| Dugó méret | 6.3 x 0.8 mm |
| Jellemzők | Nyomtatott áramkörökbe történő beforrasztáshoz |
| Szigetelés | Szigetelés nélkül |
| Dugaszolási vastagság | 0.8 mm |
| Dugasz szélesség | 6.3 mm |
| Kivitel | Laposérintkezős dugó, egyenes |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| Engedélyek | DIN 46244 |
| Pólusszám | 1 |
| RM | 5.08 mm |
| RoHS konform | Igen |
| Támasztóhüvely | Nem |
| Termék típus | Dugaszoló nyelv |
| Termékazonosító | 749368 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TE Connectivity |
| Cikkszám | 808428 |
| Súly | 0.47 g |
| Vonalkód | 2050001847829 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.