TE Connectivity 3-520107-2 Laposérintkezős dugó Dugasz szélesség: 6.3 mm Dugaszolási vastagság: 0.8 mm 180 ° Teljesen szigetelt Kék 1 db
Gyártó: TE Connectivity
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TE Connectivity 3-520107-2 Laposérintkezős dugó Dugasz szélesség: 6.3 mm Dugaszolási vastagság: 0.8 mm 180 ° Teljesen szigetelt Kék 1 db
Termékazonosító: 749316
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 225 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 7
225 Ft
| Szín | Kék |
|---|---|
| Érintkezőanyag | Sárgaréz |
| Gyártói szám | 3-520107-2 |
| Gyártói szám | Ultra-Fast FASTON |
| Keresztmetszet (max.) | 2 mm² |
| Q (min.) | 1.205 mm² |
| Tartalom | 1 db |
| Keresztmetszet tartomány | 1.205 - 2 mm² |
| Dugó méret | 6.3 x 0.8 mm |
| Szigetelés | Teljesen szigetelt |
| Dugaszolási vastagság | 0.8 mm |
| Dugasz szélesség | 6.3 mm |
| Kivitel | Laposérintkezős dugó, hajlított |
| Szigetelőanyag | PA 6.6 |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| Pólusszám | 1 |
| RoHS konform | Igen |
| Támasztóhüvely | Nem |
| Termék típus | Laposérintkezős dugó |
| Termékazonosító | 749316 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TE Connectivity |
| Cikkszám | 792835 |
| Súly | 1 g |
| Vonalkód | 2050001834614 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.