TE Connectivity nyomógomb FSM 6 x 6, 50 mA 24 V/DC, 1 x ki, 1825910-2 FSMJ
Gyártó: TE Connectivity
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Nyomógomb Taktiler FSM 6 x 6Műszaki adatok: Csatlakozó: Forrcsúcsok · Előlapi kivágás: 5.99 x 5.99 mm · Funkciók (kapcsoló/nyomógomb): Nyomó · Gyártói szám: 1825910-2 · Ház/gomb szín: Fehér · Hőmérséklet (max.): +85 °C · Hőmérsékle...
Termékazonosító: 41020
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 75 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 20
75 Ft
Műszaki adatok:
Csatlakozó: Forrcsúcsok · Előlapi kivágás: 5.99 x 5.99 mm · Funkciók (kapcsoló/nyomógomb): Nyomó · Gyártói szám: 1825910-2 · Ház/gomb szín: Fehér · Hőmérséklet (max.): +85 °C · Hőmérséklet (min.): -20 °C · Kapcsolási feszültség: 24 V/DC · Kapcsolási állások: 1 x KI/(BE) · Kapcsoló/nyomógomb jellemzők: lapos működtető · Kivitel: FSMJ, kerek indító · Max. kapcsolási áram: 0.05 A · Méret, hossz: 6 mm · Méret, magasság: 4.3 mm · Méret, szélesség: 6 mm · Működtető erő: 1.6 N · Tartalom: 1 db · Típus: Nyomógomb · Világítás típus: Nincs · Élettartam (elektromos): 100000 · Érintkező típus: 1 záró
Figyelem:
A kapcsolási helyzet leírásakor a zárójelben lévő értékek azt jelentik, hogy egy nyomógomb funkcióról van szó.
| Jellemzők | lapos működtető |
|---|---|
| Ház/gomb szín | Fehér |
| Funkciók | Nyomó |
| Kivitel | FSMJ, kerek indító |
| Világítás típus | Nincs |
| Kapcsolási állások | 1 x KI/(BE) |
| Érintkező típus | 1 záró |
| Csatlakozó | Forrcsúcsok |
| Kapcsolási feszültség | 24 V/DC |
| Max. kapcsolási áram | 0.05 A |
| Hőmérséklet (min.) | -20 °C |
| Hőmérséklet (max.) | +85 °C |
| Hossz | 6 mm |
| Szélesség | 6 mm |
| Magasság | 4.3 mm |
| Élettartam (elektromos) | 100000 |
| Működtető erő | 1.6 N |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 6 x 6 x 4.3 mm |
| RoHS konform | Igen |
| Előlap kivágás | 5.99 x 5.99 mm |
| Gyártói szám | 1825910-2 |
| Típus | 1825910-2 |
| Csatlakozó | Forrláb |
| Hőmérséklettartomány | -20 ... +85 °C |
| Termék típus | Nyomógomb |
| Termékazonosító | 41020 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TE Connectivity |
| Cikkszám | 701749 |
| Súly | 0.22 g |
| Vonalkód | 2050000466922 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.