TE Connectivity 737015-3 Csúszósarus hüvely Rázkódásálló Dugasz szélesség: 6.35 mm Dugaszolási vastagság: 0.81 mm 180 ° Szigetelés nélkül Ezüst 1 db
Gyártó: TE Connectivity
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TE Connectivity 737015-3 Csúszósarus hüvely Rázkódásálló Dugasz szélesség: 6.35 mm Dugaszolási vastagság: 0.81 mm 180 ° Szigetelés nélkül Ezüst 1 db
Termékazonosító: 733640
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 245 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 7
245 Ft
| Szín | Ezüst |
|---|---|
| Érintkezőanyag | Sárgaréz |
| Tartalom | 1 db |
| Keresztmetszet tartomány | 4 - 6 mm² |
| Dugó méret | 6.35 x 0.81 mm |
| Jellemzők | Rázkódásálló |
| Szigetelés | Szigetelés nélkül |
| Gyártói szám | 737015-3 |
| Gyártói szám | Positive Lock |
| Max. AWG | 11.5 |
| AWG min. | 10 |
| Keresztmetszet (max.) | 6 mm² |
| Dugaszolási vastagság | 0.81 mm |
| Dugasz szélesség | 6.35 mm |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| Q (min.) | 4 mm² |
| Termék típus | Csúszósarus hüvely |
| Termékazonosító | 733640 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TE Connectivity |
| Cikkszám | 1243985 |
| Súly | 1.15 g |
| Vonalkód | 2050002444751 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.