TE Connectivity 154719-1 Szigetelő hüvely Natúr 1 db
Gyártó: TE Connectivity
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TE Connectivity 154719-1 Szigetelő hüvely Natúr 1 db
Termékazonosító: 733256
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 50 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 30
50 Ft
| Tartalom | 1 db |
|---|---|
| Szín | Natúr |
| Alkalmas | Laposérintkezős dugó, 6,3 mm |
| Alkalmas | Laposér dugó, 6,3 mm |
| Gyártói szám | 154719-1 |
| Gyártói szám | AMPMODU |
| Anyag | PA 6.6 |
| Kivitel | Rezgés ellen védett |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Szigetelő hüvely |
| Termékazonosító | 733256 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TE Connectivity |
| Cikkszám | 1081136 |
| Súly | 0.5 g |
| Vonalkód | 2050001887207 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.