Tamiya Grasshopper I Brushed 1:10 RC modellautó Elektro Buggy 2WD építőkészlet
Gyártó: Tamiya
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Tamiya Grasshopper I Brushed 1:10 RC modellautó Elektro Buggy 2WD hátsó meghajtás építőkészlet 1:10 elektromos bugos A szöcske IKorlátozott számú újrakiadásElektronikus menetszabályozóval380-as elektromotorA legendás...
Termékazonosító: 969235
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 55 990 Ft/db)
55 990 Ft
1:10 elektromos bugos A szöcske I
Korlátozott számú újrakiadás
Elektronikus menetszabályozóval
380-as elektromotor
A legendás 2WD buggy, a The Grasshopper I 1984-es újrakiadása. A Szöcske nemcsak a TAMIYA gyűjtők csúcsmodellje, hanem minden homokbuggy rajongó számára is.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
2WD hátsókerék meghajtás · Súrlódáscsillapító · Homoklapátos gumiabroncsok a hátsó és az elülső barázdált gumiabroncsokon · Tömített sebességváltó · Kád alváz oldalsó döngölőkkel · ABS karosszéria · Vezető ábra 380 elektromos motor.
Technical specifications:
Elektromotor típus: Brushed · Korosztály: 14 éves kortól · Meghajtás (modellezés): 2WD hátsó meghajtás · Modell típus: Buggy · Modellkivitel: építőkészlet · Motor típus: Elektro · Motortípus: 380-as · Méret, hossz: 389 mm · Méret, szélesség: 223 mm · Méretarány: 1:10 · Súly: 830 g
Package contents:
Építőkészlet · Elektronikus sebességszabályozó · Útvonaltervezés.
| Elektromotor típus | Brushed |
|---|---|
| Motortípus | 380-as |
| Méret | (H x Sz) 389 mm x 223 mm |
| Súly | 830 g |
| Korosztály | 14 éves kortól |
| Hossz | 389 mm |
| Szélesség | 223 mm |
| Motor típus | Elektro |
| Modell típus | Buggy |
| Méretarány | 1:10 |
| Meghajtás | 2WD |
| Modellkivitel | építőkészlet |
| Termék típus | RC modellautó |
| Termékazonosító | 969235 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Tamiya |
| Cikkszám | 232834 |
| Súly | 1.635 kg |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.