Kerti szivattyú 3300 l/óra 46 m, T.I.P. Clean-Jet 1000 Plus
Gyártó: T.I.P.
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Rozsdamentes acél kerti szivattyú Clean-Jet 1000 PlusErőteljes, önfelszívó kerti szivattyú rozsdamentes acél szivattyúházzal. 4 m-es szívókészlettel együtt. Karbantartás nélküli kondenzátor motor termikus túlterhelés elleni védelemmel. Rozsda...
Termékazonosító: 916299
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 49 990 Ft/db)
49 990 Ft
Erőteljes, önfelszívó kerti szivattyú rozsdamentes acél szivattyúházzal. 4 m-es szívókészlettel együtt. Karbantartás nélküli kondenzátor motor termikus túlterhelés elleni védelemmel. Rozsdamentes acél szivattyúház. Hidraulikus egység: Noryl. Ergonomikus fogantyú. Szivattyú előre összeszerelve szilárd acéllemez alaplemezre.
Műszaki adatok:
Kábelhossz (max.): 1.5 m · Méret, hossz: 350 mm · Méret, magasság: 260 mm · Méret, szélesség: 180 mm · Nyomócsatlakozó: 30,3 mm (1") BM · Szállítási magasság (max.): 46 m · Szállítási mennyiség (max.): 3300 l/óra · Szállítási nyomás (max.): 4.6 bar · Szívó csatlakozó: 30,3 mm (1") BM · Teljesítményfelvét (P1): 800 W · Termék típus: Kerti szivattyú · Önszívó m-ig: 9 m · Üzemi feszültség: 230 V
Szállítás tartalma:
4 m-es szívókészlettel együtt.
| Üzemi feszültség | 230 V |
|---|---|
| Szállítási magasság (max.) | 46 m |
| Szállítási nyomás (max.) | 4.6 bar |
| Szállítási mennyiség (max.) | 3300 l/óra |
| Szívó csatlakozó | 30,3 mm (1") BM |
| Nyomócsatlakozó | 30,3 mm (1") BM |
| Önszívó m-ig | 9 m |
| Kábelhossz (max.) | 1.5 m |
| Teljesítményfelvét (P1) | 800 W |
| Hossz | 350 mm |
| Szélesség | 180 mm |
| Magasság | 260 mm |
| Méret | (H x Sz x Ma) 350 x 180 x 260 mm |
| Termék típus | Kerti szivattyú |
| Termékazonosító | 916299 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | T.I.P. |
| Cikkszám | 275978 |
| Súly | 8.91 kg |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.