Inox kerti szivattyú 42 m 2950 l/h, T.I.P. 30111 GP 3000 Inox
Gyártó: T.I.P.
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Inox kerti szivattyú 42 m 2950 l/h, T.I.P. 30111 GP 3000 InoxInox kerti szivattyú 42 m 2950 l/h, T.I.P. 30111 GP 3000 InoxMax. szállítási mennyiség: 2950 l/óraMaximális szállítási magasság: 42 mRozsdamentes acélEz az ö...
Termékazonosító: 916298
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 37 990 Ft/db)
37 990 Ft
Inox kerti szivattyú 42 m 2950 l/h, T.I.P. 30111 GP 3000 Inox
Max. szállítási mennyiség: 2950 l/óraMaximális szállítási magasság: 42 m
Rozsdamentes acél
Ez az önfelszívó kerti szivattyú rozsdamentes acél szivattyúházzal a legnehezebb körülmények között is használható. Ergonomikus, gumival bevont fogantyúval és be-/kikapcsoló gombbal rendelkezik. Ideális alkalmazási területek: például kertöntözés, vagy tavak/medencék kiürítése. Különösen ajánlott, ha a használat helye gyakran változik.
Műszaki adatok:
Kábelhossz (max.): 1.5 m · Méret, hossz: 350 mm · Méret, magasság: 265 mm · Méret, szélesség: 175 mm · Nyomócsatlakozó: 30,3 mm (1") BM · Szállítási magasság (max.): 42 m · Szállítási mennyiség (max.): 2950 l/óra · Szívó csatlakozó: 30,3 mm (1") BM · Teljesítményfelvét (P1): 550 W · Önszívó m-ig: 9 m · Üzemi feszültség: 230 V
| Üzemi feszültség | 230 V |
|---|---|
| Szállítási magasság (max.) | 42 m |
| Szállítási nyomás (max.) | 4.2 bar |
| Szállítási mennyiség (max.) | 2950 l/óra |
| Szívó csatlakozó | 30,3 mm (1") BM |
| Nyomócsatlakozó | 30,3 mm (1") BM |
| Önszívó m-ig | 9 m |
| Kábelhossz (max.) | 1.5 m |
| Teljesítményfelvét (P1) | 550 W |
| Hossz | 350 mm |
| Szélesség | 175 mm |
| Magasság | 265 mm |
| Méret | (H x Sz x Ma) 350 x 175 x 265 mm |
| Termék típus | Kerti szivattyú |
| Termékazonosító | 916298 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | T.I.P. |
| Cikkszám | 275977 |
| Súly | 6.353 kg |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.