Búvárszivattyúk | Kisfeszültségű szivattyúk
T.I.P. - Technische Industrie Produkte Jet 750 Kerti szivattyú 2800 l/óra 42 m
Gyártó: T.I.P.
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
T.I.P. - Technische Industrie Produkte Jet 750 Kerti szivattyú 2800 l/óra 42 m
Termékazonosító: 916297
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 36 990 Ft/db)
36 990 Ft
| Üzemi feszültség | 230 V |
|---|---|
| Szállítási magasság (max.) | 42 m |
| Szállítási nyomás (max.) | 4.2 bar |
| Szállítási mennyiség (max.) | 2800 l/óra |
| Szívó csatlakozó | 30,3 mm (1") BM |
| Nyomócsatlakozó | 30,3 mm (1") BM |
| Önszívó m-ig | 9 m |
| Kábelhossz (max.) | 1.5 m |
| Teljesítményfelvét (P1) | 600 W |
| Hossz | 350 mm |
| Szélesség | 150 mm |
| Magasság | 230 mm |
| Méret | (H x Sz x Ma) 350 x 150 x 230 mm |
| Termék típus | Kerti szivattyú |
| Termékazonosító | 916297 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | T.I.P. |
| Cikkszám | 275976 |
| Súly | 8.69 kg |
A búvárszivattyúk segítségével könnyedén öntözhetjük kerti növényeinket, füves területeinket vagy akár medencét is. Kisfeszültségű szivattyúinkkal biztosítjuk a kert vízellátását, legyen szó Einhell, TOOLCRAFT, T.I.P., Comet vagy Metabo márkájú termékekről. Válasszon a kínálatunkból 12V-os modellekből, amelyek 5,5 méteres és 6 méteres szívómagassággal rendelkeznek, és akár 10 liter/perc kapacitással is működnek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.