Búvárszivattyúk | Kisfeszültségű szivattyúk
T.I.P. - Technische Industrie Produkte TVX 7000 30268 Szennyvízszivattyú 7000 l/óra 5 m
Gyártó: T.I.P.
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
T.I.P. - Technische Industrie Produkte TVX 7000 30268 Szennyvízszivattyú 7000 l/óra 5 m
Termékazonosító: 916302
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 26 990 Ft/db)
26 990 Ft
| Szállítási magasság (max.) | 5 m |
|---|---|
| Szállítási mennyiség (max.) | 7000 l/óra |
| Szállítási nyomás (max.) | 0.5 bar |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Teljesítményfelvét (P1) | 300 W |
| Nyomócsatlakozó | 39,0 mm (1 1/4") BM |
| Szilárdanyag méret (max.) | 20 mm |
| Merülési mélység | 7 m |
| Kábelhossz (max.) | 10 m |
| Úszókapcsoló | Igen |
| Hossz | 180 mm |
| Szélesség | 170 mm |
| Magasság | 305 mm |
| Méret | (H x Sz x Ma) 180 x 170 x 305 mm |
| Termék típus | Szennyvízszivattyú |
| Termékazonosító | 916302 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | T.I.P. |
| Cikkszám | 275963 |
| Súly | 4.054 kg |
A búvárszivattyúk segítségével könnyedén öntözhetjük kerti növényeinket, füves területeinket vagy akár medencét is. Kisfeszültségű szivattyúinkkal biztosítjuk a kert vízellátását, legyen szó Einhell, TOOLCRAFT, T.I.P., Comet vagy Metabo márkájú termékekről. Válasszon a kínálatunkból 12V-os modellekből, amelyek 5,5 méteres és 6 méteres szívómagassággal rendelkeznek, és akár 10 liter/perc kapacitással is működnek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.