T.I.P. - Technische Industrie Produkte 30903 Pánzéltömlő 60 cm 30,3 mm (1) BM, 33,25 mm (1) KM
Gyártó: T.I.P.
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
T.I.P. - Technische Industrie Produkte 30903 Pánzéltömlő 60 cm 30,3 mm (1") BM,33,25 mm (1") KM Megerősített tömlő 60 cm, 32 mm (1 ") AG / IGRugalmas páncélozott tömlő rezgéscsillapító telepítésre a háztartási vízművekben. Rugalmas,...
Termékazonosító: 962302
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 14 990 Ft/db)
14 990 Ft
Megerősített tömlő 60 cm, 32 mm (1 ") AG / IG
Rugalmas páncélozott tömlő rezgéscsillapító telepítésre a háztartási vízművekben. Rugalmas, rozsdamentes csatlakozó tömlő. Szerelése egyszerű és gyors. Ideális a vízvezeték és a szivattyú közötti csatlakozáshoz. Kazán vagy nyomáskazán. Vízelosztáshoz fűtési és légkondicionáló rendszerekben. Beleértve a tömítést.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Csőcsatlakozó: 30,3 mm (1") BM,33,25 mm (1") KM · Méret, hossz: 60 cm · További műszaki adatok: Külső anyag: acélhuzal · Belső anyag: EDPM, élelmiszer-mentes · Üzemi nyomás: 10 bar. · Üzemelési hőmérséklet: -5 °C ... 100 °C
| Csőcsatlakozó | 30,3 mm (1") BM |
|---|---|
| Csőcsatlakozó | 33,25 mm (1") KM |
| Hossz | 60 cm |
| Termék típus | Pánzéltömlő |
| Termékazonosító | 962302 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | T.I.P. |
| Cikkszám | 1176296 |
| Súly | 546 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.