T.I.P. 31008 Leeresztő cső 10 m 30,3 mm (1) BM, 33,25 mm (1) KM, 39,0 mm (1 1/4) BM, 41,91 mm (1 1/4) KM Műanyag
Gyártó: T.I.P.
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
T.I.P. - Technische Industrie Produkte 31008 Leeresztő cső 10 m 30,3 mm (1") BM,33,25 mm (1") KM,39,0 mm (1 1/4") BM,41,91 mm (1 1/4") KM MűanyagVízelvezető tömlő 10 m, G1 - 1 1/4Vízleeresztő tömlő merülő szivattyúkhoz a tavak, uszo...
Termékazonosító: 962310
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 19 990 Ft/db)
19 990 Ft
Vízelvezető tömlő 10 m, G1 - 1 1/4
Vízleeresztő tömlő merülő szivattyúkhoz a tavak, uszodák stb. Optimális elvezetéséhez. Ideális tiszta és enyhén szennyezett vízhez. Kihúzható egy másik leeresztő tömlőhöz csatlakoztatva. Csatlakozóelemek IG 30,93 mm (1 "), AG 33,25 mm (1"), IG 39,59 mm (1 1/4 ") és AG 41,91 mm (1 1/4") szivattyúkhoz
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Anyag: Műanyag · Csőcsatlakozó: 30,3 mm (1") BM,33,25 mm (1") KM,39,0 mm (1 1/4") BM,41,91 mm (1 1/4") KM · Méret, hossz: 10 m · További műszaki adatok: Anyag: műanyag, nyomásálló (max. 6 bar)
| Anyag | Műanyag |
|---|---|
| Csőcsatlakozó | 30,3 mm (1") BM |
| Csőcsatlakozó | 33,25 mm (1") KM |
| Csőcsatlakozó | 39,0 mm (1 1/4") BM |
| Csőcsatlakozó | 41,91 mm (1 1/4") KM |
| Hossz | 10 m |
| Termék típus | Leeresztő cső |
| Termékazonosító | 962310 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | T.I.P. |
| Cikkszám | 1176283 |
| Súly | 1.635 kg |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.