Sygonix SY-4538258 Hálózati elosztó 8 részes Fekete, Ezüst Védőérintkezős 1 db
Gyártó: Sygonix
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
8 részes elosztó alumínium profillal8 db védőérintkezős dugaljAlumínium profilSzerelési lyukakkal és kábelvezetővelBiztonság és praktikusság tökéletesen kombinálvaAz alumínium peremmel rendelkező Sygonix elosztó 8 d...
Termékazonosító: 907653
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 8 290 Ft/db)
8 290 Ft
8 db védőérintkezős dugalj
Alumínium profil
Szerelési lyukakkal és kábelvezetővel
Biztonság és praktikusság tökéletesen kombinálva
Az alumínium peremmel rendelkező Sygonix elosztó 8 db védőérintkezős csatlakozóaljzattal egyszerre mutatós és hatékony. Az áramtakarékosság érdekében egy főkapcsolóval is rendelkezik. A biztonság és praktikusság tökéletes kombinációja: Megnövelt érintésvédelemmel rendelkezik és a már meglévő szerelési lyukain keresztül fixen rögzíthető. A dugaljhoz vezető kábelhez egy kábelvezető csatorna tartozik, így a kábel úgy vezethető a helyiségben, hogy az ne jelentsen akadályt.
Jellemzők:
Főkapcsoló a be-/kikapcsoláshoz
Megnövelt érintésvédelemmel
Műszaki adatok:
Alkalmazási terület: Beltér · Anyag: Alumínium · Csatlakozási teljesítmény: 3680 W W · Dugaljak száma: 8 · Hálózati csatlakozó típus: Védőérintkezős · Hálózati elosztó jellemzők: Kapcsolóval · Kábel típus DIN/VDE szerint: H05VV-F 3G 1,5 mm² · Kábelhossz: 1.40 m · Méret, hossz: 519 mm · Méret, magasság: 47 mm · Méret, szélesség: 74 mm · Szín: Fekete,Ezüst · Termék típus: Elosztó kapcsolóval · Üzemi feszültség: 230 V/AC
Szállítás tartalma:
Hálózati elosztó,Használati útmutató
| Jellemzők | Kapcsolóval |
|---|---|
| Dugaljak száma | 8 |
| Kábelhossz | 1.40 m |
| Alkalmazási terület | Beltér |
| Anyag | Alumínium |
| dugó típus | Védőérintkezős |
| Kábel típus | H05VV-F 3G 1,5 mm² |
| Üzemi feszültség | 230 V/AC |
| Csatlakozási teljesítmény | 3680 W W |
| Szín | Fekete |
| Szín | Ezüst |
| Hossz | 519 mm |
| Szélesség | 74 mm |
| Magasság | 47 mm |
| Fenntarthatóság / környezetbarát tulajdonság | Műanyagmentes csomagolás |
| Termék típus | Elosztó kapcsolóval |
| Termékazonosító | 907653 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Sygonix |
| Cikkszám | 2269129 |
| Súly | 734 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.














super , gyors ,korrekt
altrix –